Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pontosan mi szükséges hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mi szükséges hozzá, és mi a menete, ha görögországban szeretnénk összeházasodni?

Figyelt kérdés

És időben kb meddig tart megszervezni ezt az egészet?

Mindketten magyarok vagyunk a párommal,és egyikünk sem szeretne nagy esküvőt.

Arra gondoltunk,hogy összekötjük a kellemest, a "hasznossal" ,és a nyaralás alatt Görögországban mondanánk ki a boldogító igent!

Esküdött már valaki így,Görögországban?


2009. aug. 25. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Szuper lesz, majd amikor gyereketek születik, Görögországból kell kikérnetek a házassági anyakönyvi másolatot...


Az is klassz lesz, ha netán el akarnátok válni, akkor az egész procedúrát Görögországban kell majd intéznetek...

2009. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nagyon akarod, semmi sem lehetetlen. Egyénileg kapcsolatok nélkül szerintem elég nehézkes a megszervezése. Ha rákeresel akkor biztos van olyan utazási iroda ami foglalkozik ilyesmivel, csak gondolom nem olcsó a dolog. Utána a kint megkötött házasságot még itthon is honosíttatni kell.

2009. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi,de NEM ez volt a kérdés!!

Ha arra nem tudsz válaszolni,akkor légyszíves ne kötekedj!

Köszönöm!

2009. aug. 25. 10:46
 4/5 A kérdező kommentje:

10:34-es

Köszönöm a válaszodat!

Megnézem az oldalt.Tudom egyébként,hogy nem lesz egyszerű,de mi ezt szeretnénk,így döntöttünk!

És ugye a saját esküvőjéről mindenki maga dönt. :)

2009. aug. 25. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Egyet értek veled.Én is azt "vallom" hogy ez az én napom az én esküvőm, én és a párom döntjük el mit szeretnénk.Régóta nézegetem már én is a tengerparti esküvőket főleg a görögöt mert ez az ország a "szívem csücske":)

Pár napja találtam az Andomeda travel honlapján esküvő szervezést,nézd meg hátha kedvet kaptok és itt talán nem olyan horribilis összeg jön ki.Amúgy hogy haladtok?

2010. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!