Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Honnan tudok letölteni esküvős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudok letölteni esküvős kuponokat?

Figyelt kérdés
Most szervezzük az esküvőnket, és tavaly olvastam arról, hogy vannak esküvői kuponok, amikkel olcsóbban lehet foglalni, vagy ajándékok járnak a szolgáltatások mellé.

2012. dec. 19. 13:02
 1/4 anonim válasza:
Én valamelyik kuponos oldalon láttam, hogy menyasszonyi ruhát meg helyszínt+vacsorát árultak féláron. Komolyan.. kész vicc már ez a kuponvilág és társai... Létezik ember a földön, aki olyan ejtőernyővel ugrana le, amit 50% kedvezménnyel árulnak?
2012. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem ilyenre gondoltam! Nyilván nem féláron veszem meg az esküvőmet... De tavaly olvastam, hogy van kuponfüzet, amiben össze vannak gyűjtve a szolgáltatók és kedvezményes ajánlatok vannak. jó nevű cégek, nem kezdő fotósok stb.
2012. dec. 19. 14:36
 3/4 anonim válasza:
A decemberi esküvő magazinban volt ilyen, nem? talán még lehet kapni az újságosoknál...
2012. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Áh, akkor jó. Olcsó húsnak híg a leve...
2012. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!