Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol kaphatnek ilyen manyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kaphatnek ilyen manyasszonyi vagy menyecske ruhat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, hogy külföldön elek es jövöre lesz a templomi esküvönk es nagyon szeretnek valami igazi magyaros menyasszonyi ruhat. Vagy himzeseset, vagy olyasmit mint a nepviseleti ruha. Hol talalok ilyet, Budapesten, vagy Bacs-Kiskun megyeben? Nagyon halas lennek a valaszaitoknak. Köszönöm szepen.
2012. dec. 15. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez volt az én menyasszonyi ruhám [link] kepek/09-12-23-11-07-62281.jpg

Gyönyörű volt.

2012. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csak:

[link]


Remélem ilyenre gondoltál.

2012. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megelőztek. :)
2012. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is innen lesz a menyasszonyi és a menyecskeruhám.A menyasszonyi sima lesz,de a menyecske az nekem is magyaros lesz.
2012. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukámnak a 70-es évek végén,pont ilyen volt a menyasszonyi ruhája
2012. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kati szalonos lányok, tudnátok nagyjából árakat írni? Veresegyház nem a szomszédban van, ha 200 egy ruha akkor nem megyek el odáig. :)
2012. dec. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A falon ki volt függesztve egy ártáblázat én azon úgy láttam 40 és 103 ezer között van a kölcsönzési díj,de ha új kollekciós ruha tetszik meg,és még senkin nem volt előtte,akkor az plusz pénz.Azt hiszem azok 135 ezer.

Nekem azt mondták a kellékek benne foglaltatnak az árban,de mikor a fátylakat próbáltam én azon láttam külön árat.De nem kérdeztem rá.Amit én néztem az egy hosszabb fátyol volt és 11 ezer.Az egyik hölgy aki segített nekem,kérdezte,hogy elviszem e most a fátylat,mert nem biztos,hogy mikor jövök vissza a ruháért,akkor lesz még az.Nekem ebből úgy jött le,hogy azt meg kell venni.

A menyecske ruha a legtöbb helyen jár a menyasszonyihoz,hát itt nem.Külön kell érte fizetni.Elvileg 30 ezer,de ha onnan van a ruhád akkor engednek az árából,az enyém így 20 ezer.40 ezret kellett otthagynom foglalóban a menyasszonyi ruhára és 10 ezret a menyecske ruhára.

Én is messziről(Pécsrő) mentem.Elvileg a foglalás után még 2x kell visszamenni,egyszer igazításra,utána meg a ruha elvitelekor.De ha messziről megy valaki,akkor megoldják úgy,hogy leveszik a méreteidet,rád igazítják azonnal és viheted.Hogy ne kelljen 2x autózni.Szóval nem a legolcsóbb szalon,de szerintem megéri,ha megtalálod a különleges ruhát,amiben ki akarod mondani a boldogító igent. :)

2012. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!