Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nem olyan fontos a fotós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem olyan fontos a fotós?

Figyelt kérdés

Párom szerint nem kell fotós mert majd az apja csinál képeket. Először beleegyeztem, de aztán rájöttem, hogy mégiscsak kéne egy fotós.

OK:

-ha ő fog fényképezni, semmit nem fog látni az esküvőből, lagziból

-egy pillanatról képes 20 képet készíteni amik közül egy sem jó

-tudom, hogy tele lesz sablonos képekkel....


Hogyan vegyem rá a páromat, hogy fogadjunk rendes fotóst?


2012. nov. 7. 15:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy kedves kis vicc arról, hogy mit jelent, ha valakinek jó gépe van, szerintem nagyon találó. :)


[link]

2012. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

KELL FOTÓS és ha minőségi munkát akartok akkor bizony nem lesz pénztárca kímélő. De ha karcsún vagytok elengedve akkor is azt ajánlom hogy kreatívot csináltassatok egy profival. Ha érdekel akkor privátban küldök neked egy kezdő de ígéretes fotóst röhejes árért.

Hogy hogy vedd rá párodat? Kihúzod magad hogy nem akkor én fizetem inkább, mert egyszer szándékozom férjhez menni és az legyen tökéletes

HAJRÁ

2012. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, hogy fontosak-e számodra az esküvői képeid. Ha igen, ne bízd a násznépre. Az a baj, hogy rettenetesen felhígult a szakma és tele van magukat "profi"ként aposztrofáló elsődslr-es szerencsétlenekkel akik olcsón (50-60e Ft) elvállalják aztán a násznépből előkerülő hobbifotósok különb képeket csinálnak. Ha fontosak a képeid olyat válassz akinek a képeibe szerelmes tudsz lenni és főállásban dolgozik esküvői fotósként, a képeidet nem a másik munkahelyén, munkaidőben összecsapva fogja feldolgozni stb... Ne felejtsd el, hogy évek múlva is ezeket a képeket fogod nézegetni - jobb esetben legalábbis. Ne bízd magát profinak valló kontárra - szerintem.
2012. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A fotos es a zene az a ket dolog amin nem sporoltunk Profi fotost hivtunk probakepek keszultek az eskuvo elott es a kepeink nagyon szepek lettek spontan kepek.

A zenekar ua profi zenekart hivtunk aki minden stilusban otthon volt es egy enekesnot is hozott.Megerte a penzt jo hangulat volt.

2012. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A fotós szerintem nagyon fontos. Mi egy még tanuló lányt kértünk fel, de láttuk előtte, hogy milyen minőségű munkát végez, és nem csalódtunk. A beállított fotókon mindenki hüledezik, hogy mennyire ötletesek, szépek. A szertartásokon is lekapott minden fotos pillanatot, és remek érzéssel választotta ki a megfelelő pillanatokat. A lagziba sajnos nem hívtuk meg. Utólag már bánjuk, mert biztos, hogy jobb fotók készültek volna, de hát ez van. Én nem spórolnék a helyedben a fotóson.
2012. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az más, ha az apósjelölt nem tud bánni a géppel. :D Akkor könnyen elügyetlenkedheti. Viszont ha vannak barátok, ismerősök, jó géppel és értenek is hozzá, megéri őket is megkérni, hogy fényképezzenek, vagy tényleg hívjatok profit.

De ott volt ugye az ismerősöm, aki egy csomó pénzt kiadott a profi fotós munkájáért és rosszabbak lettek a képei, mint a mi lagzinkon az amatőr fotók, amik viszont tényleg felülmúlták az elképzelést. Úgyhogy hála az égnek, mi nem pazaroltuk ilyesmire a pénzt, de hát a mi amatőr fotósjelöltjeink amúgy is szoktak fényképezgetni, meg ismerték a saját gépeiket.

Úgyhogy akár profival, akár amatőrökkel fényképeztettek, azért olyat keressetek, aki tudja, mit kell csinálni azzal a fényképezőgéppel! :)

2012. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Fotós és fotós között is elképesztően nagy különbség van. Ha van egy kiszemelt fotós, kérjetek be tőle 2-3 teljes galériát amit már átadott, hogy lássátok mire számíthattok. :)
2012. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Fotóst csak úgy válasszatok, hogy előtte megnézitek a munkáit. Így láthatjátok, hogy milyen helyzetben milyen minőségű képeket készít. És én sem spórolnék a fotóson, elvégre az ami örökre megmarad.

Vidd el a párodat is a fotósválasztó körútra, és ha van egy kis esze, leesik neki, hogy egy szakmabeli mennyivel jobb fotókat készít.

2012. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kommentár nélkül csak két írást ajánlanék ERŐSEN a figyelmedbe:

[link]


[link]

2012. dec. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!