Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került a kb 40 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került a kb 40 fős lagzitok?

Figyelt kérdés
Csak a lagzi rész érdekelne. Szóval ruha, smink meg ilyenek nem. Leírnátok részletesen, hogy mi mennyi volt?
2012. okt. 27. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Az iskola ebédlőjében vagy a Hiltonban?
2012. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Direkt nem kérdeztem a helyszínt.
2012. okt. 27. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát mi is 40 főre szeretnénk tervezni hát mi a Minimum cakompakk egyben 500 000 Ft-ot gondoltuk alapnak. Kevesebbet akárhogy számoltunk, lehetetlen :D
2012. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekünk a kaja+pia étteremben 470E volt 110főre, a bort meg a rövidet vittük.
2012. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

150 ezer ft.

DE én főztem a kaját. Hidegtálak voltak (6 féle husi). Saláták. Süteményt is a barátok sütötték. Tehát mindennek az alapanyagát kellett megvenni. Plusz még kemencében a helyszínen sütöttek rétest. Italokat diszkontban vettük.

30 ezerért béreltük a termet.

2012. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az étel, ital, torta és sütemény (édes és sós) volt 510 ezer forint 95 főre, azaz fejenként kb. 5400 ft. De a hely, ahol tartottuk 80 fő alatt nem vállal lakodalmat, mert nem éri meg nekik. Egyébként az étel 3300 ft/fő volt. Üdítők nem két decisek, hanem két literesek voltak felrakva, két liter volt 400 Ft, az alkoholokra nem emlékszem már, de házi pálinkát ingyen lehetett bevinni. A sütemények szelete 60-110 Ft (én meglepődtem, hogy ilyen olcsó, mert nagyon nagyok volt, ketté is vágattuk őket, mert úgy csak pocsékba ment volna). A torta három emeletes volt és 14 ezret fizettünk érte. A zenész 50 ezret kért. Dekorációért nem kellett fizetni, mert az étterem alapból fel volt már dekorálva, koszorúslánycsokrok mentek az asztalra dísznek, illetve székszoknyát is biztosított az étterem 10 ezer forintért. Mi nagyon meg voltunk elégedve egyébként mindennel, mert rengeteg étel volt, és finom volt minden.
2012. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk 60fős lakodalom volt!

Étel éjféli kajával együtt, igazi lakodalmas menü: 3700Ft/fő volt összesen: 222ezert Ft

Torta: 9000Ft

Sütik: ingyen, keresztanyum által (sós+édes)

Terembérlet: nem volt

Italok: mindent bevihettünk magunk, pálinka házi: ingyen keresztapumtól, többi 30ezer Ft (bőven még maradt is, dugúpénzt nem volt)

Teremdíszítés: sajátkezűleg: 4500Ft

Zenekar 3 fős: 60ezer Ft

Azt hiszem a lagzira ennyi vonatkozott, amúgy összesen az egész esküvő plusz lakodalom 650ezer Ftba került. (nem volt se székszoknya, se csokiszökőkút, szal semmi flanc nem volt, igazi hagyományos esküvőnk volt :))

2012. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

38 fős lagzi 600.000Ft

ebből vacsora 3 szállás 4 csillagos szállodában 300.000 Ft de ebben benne volt a teljes ellátásunk...

2012. okt. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ebből vacsora 3 fogásos + a szállás ezt akartam írni..:)
2012. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!