Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én már nem lehetek többé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem lehetek többé koszorúslány? :-<

Figyelt kérdés
25 leszek, amikor lesz a lagzi, a menyasszony 1 hónappal fiatalabb nálam, és nekem idén született egy kisfiam! :-)

2012. szept. 30. 18:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lehetnél? Ez már megint valami ősi szent GYIK-es hagyomány, amit nem ismerek? :O
2012. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon jó vagy utolsó :)
2012. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Anyumék úgy tudták akinek gyereke van, és/vagy idősebb a menyasszonynál, az nem lehet. De ezek szerint mégis! :)
2012. szept. 30. 19:24
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

Jujujj, hol éknek anyudék? :-)légyszi, szólj nekik, hogy ez a 21.század...:-D


Egy kitétel van (lassan csak volt az is), ha férjnél vagy, akkor nem lehetsz koszorúslány. Egyéb eseben igen! Ha megkérnek rá.

2012. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

Ha gyereked van, akkor már nem számítasz lánynak, tehát valószínűleg nem is fognak felkérni, hogy legyél koszorúslány. Aki tartja a hagyományokat, annak számít, aki pedig nem, annak általában koszorúslány és nagy esküvő sem kell.


Ne keseredj el: én soha nem is voltam koszorúslány. Nem voltam elég megfelelő a drágalátos rongyrázós rokonaimnak. :(

2012. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem lehetsz, nem hiszem hogy bárki kifogásolna mert már van gyereked. Persze, csak ha felkérnek.
2012. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%

Na, ezért szeretem ezt GYIK oldalt...:))

Köszörűslány..:))

Csak addig röhögtem, mig a férjem (kisbetű nem véletlen..)be nem jött a másik szobába, és részletesen el nem mesélte, mit látott a Napló cimű horrorműsorba..Gyorsan kihajtottam, megigérvén, ketté köszörülöm,ha ilyen borzalmakkal jön..Nem véletlenül nem nézzem..

Ja, amugy koszoruslány még nem voltam, két gyerekkel már nem is lehetek? (Lány is régen voltam, igaz)

Hogy ez miért nem hiányzott nekem ?

2012. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A mi esküvőnkön a koszorúslány 2 évvel idősebb volt mint én.

2011.-ben volt, én akkor voltam 34 :) Úgyhogy nyugodtan lehetsz. Ja és neki is volt gyereke, nem is olyan kicsi, már kisiskolás

2012. okt. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az egyetlen kitétel, hogy nem lehetsz házas. Szóval ha nem vagy férjnél, akkor minden további nélkül lehetsz. De várd meg amíg a menyasszony felkér, döntse el ő, hogy mi legyen, az ő nagy napja.
2012. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik koszorúslány idősebb volt tőlem 4 évvel, a másik koszorúslánykám az ő kislánya volt.A férje volt párom tanuja.:)

Senki nem szólt egy rossz szót sem. (próbálták volna...)

2012. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!