Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány (ok)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány (ok)?

Figyelt kérdés
Feltétlenül szükség van rá(juk)? És ha csak egy van, vagy esetleg egy sincs? Az égő?
2012. szept. 24. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj ha nincs, én is feleslegesnek tartom.
2012. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is csak tanum lesz
2012. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
nem ez egyáltalán nem fontos
2012. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk se volt és nem égtünk. Rongyrázás az csak.
2012. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem még arrébb van az esküvő, de fölöslegesnek érezném. Nem gondolom égőnek.
2012. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Égő, vagy nem égő, én nem tudok kit felkérni...
2012. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy égő! Én nem akartam senkit sem felkérni, ugyanis nekünk nem fér bele a költségbe, hogy még az ő ruháját/ruhájukat is finanszírozzuk. (Ha jól tudom ezt így "illik") Két legjobb barátnőm van (idestova 20 éve), ők viszont ragaszkodtak hozzá, hogy szeretnének lenni, hiszen erre várunk kislánykorunk óta, hogy melyikőnk megy előbb férjhez. Ők így is bevállalták, hogy kölcsönzik maguknak a ruhát, így nem ellenkeztem, de ha rajtam múlott volna, nekem sem lennének. Emiatt ne emészd magad!Egyáltalán nem baj ha nincs!
2012. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, csak 1 tanú, senki nem tette szóvá. Szerencsére nem nagyon vannak rokon kislányok akiket ilyenkor nyomnak a szülők hogy hadd legyen koszorúslány (ahol esküvőn voltam eddig, ott ezek rohangáltak egyenpuccban).
2012. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Akkor most megnyugodtam, hogy nem én vagyok az egyetlen,akinek nem lesz koszorúslánya.
2012. szept. 25. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem égő.Például a nővérem esküvőjén sem volt koszorúslány,mert az ex anyós azt mondta ne legyen.Nekem akkor ez nagyon rosszul esett,mert régóta készültem rá,hogy az egyetlen nővérem esküvőjén koszorúslány leszek,hogy úgy döntöttem az én esküvőmön lesznek.Akár rongyrázás akár nem.Sok a kis unokahúg akik már alig várják,hogy olyan szép ruhába öltözhessenek,én nem akarom tőlük megtagadni ezt az élményt.De ettől függetlenül nem kötelező.Ha te úgy érzed nem akarsz,akkor nem akarsz.
2012. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!