Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány (ok)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány (ok)?

Figyelt kérdés
Feltétlenül szükség van rá(juk)? És ha csak egy van, vagy esetleg egy sincs? Az égő?
2012. szept. 24. 19:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem az a gond, hogy nem akarok koszorúslányokat. Az a helyzet, hogy nincs, akiket felkérhetnék. Páromnak van egy unokahúga (ő lenne a jelölt), meg két unokaöccse (de ők még sem lehetnek koszorúslányok :) ). Vannak "lány" unokatestvérei, de ők már rég férjhez mentek (idősebbek páromnál). Igaz, nekik vannak lány gyerekeik, de nem tartjuk annyira a kapcsolatot, hogy felkérhetném őket.


Nekem két "fiú" unokatesóm van, az egyiküknek már felesége van (és nem is biztos, hogy eljönnek az esküvőnkre, mert messze laknak). A másik unokatesómnak nincs barátnője.


Van egy gyerekkori, jó barátnőm, (őt szeretném tanúnak felkérni)de ő meg nem biztos, hogy beöltözne koszorúslánynak. Bár ha találnék valami alkalmi ruhát, ami koszorúslányruhának is megfelelne, akkor lehet meg tudnám győzni. :)

2012. szept. 29. 12:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs feltétlenül szükség rájuk, de én a 3 legjobb barátnőmet bizony fel fogom kérni koszorúslánynak, a tesómat pedig a tanúmnak. Ők nem "csak" haverok, munkatársak. Azt szeretném, hogy ők is ott álljanak mellettem, ahogy egymás mellett állunk jóban-rosszban, mint barátnők. :)
2012. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem létszükséglet, nyugi :)

Nekem is csak azért lesz, mert van két szép unokahugim, akiket még szeretek is, és mert az anyukájuknak is én voltam az egyik még pöttöm koromban. Ha ők nem volnának, én is kihagynám.

2012. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!