Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre bárki elmehet, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre bárki elmehet, az is, aki nincs meghívva? Vagy külön meghívják oda azokat is akit lagziba már nem? Nem ismerem az ezzel kapcsolatos szokásokat.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel ritkán találkozunk, főleg mióta megszületett a babám. Tehát nem harag van köztünk, hanem így alakult. Nem sokára esküvője lesz, utána szűk családi körben tartják a "lagzit". Emiatt nem hívott meg, de az esküvőre sem. Úgy gondolom nem azért mert nem akarja hogy ott legyek, hanem inkább a baba miatt is, meg talán azért is mert a lagziba nem hívott. És mert meglazult a kapcsolatunk. De szívesen elmennék a párommal és a babával legalább a templomba megnézni őket. Mit tegyek? Mi a "szokás" ilyenkor?
2009. aug. 3. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

Én 10 éve énekelek és minket fel szoktak kérni esküvőkre is énekelni. Nálunk az a szokás, hogy a templom bejáratához, ahol faliújságok vannak, ki szoktak tenni 1 meghívót, amikor épp lesz esküvő, és arra bárki eljöhet. (egyébként bár nem ide tartozik, de nálunk a templomi urnatemetős temetésnél is van, hogy raknak ki egy gyászjelentést, ha olyant temetnek, akit sokan ismerhettek, nem hívnak meg külön mindenkit, így olcsóbb azokat is értesíteni, akik a szűkebb eseményre nem hivatalosak)

Szerintem a templomi szertartásra nyugodtan elmehetsz :-)

2009. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi is nagyon szűk körű esküvőt akartunk de a Polgármesteri Hivatal előtt ott volt pár ismerős utcabeli meg munkatárs, nagyon jól esett , megköszöntem nekik h eljöttek. És mivel a család csak alig 12 személyből állt bejöttek a terembe és még a pezsgőből is kaptak mert senki más nem ivott az autó miatt a családban. Nagyon, nagyon örültem....
2009. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk ott volt a fél város a polgári meg a templomi esküvőn is, jólesett, hogy nem sértődtek meg hogy nem hívtuk őket, hanem egyszerűen eljöttek. Nem is jutott eszünkbe meghívni egy csomó embert, aki eljött, és jó volt hogy ott volt.

Végülis az esküvő nem egy magánügy, pont az a lényege, hogy ország-világ előtt kijelentjük, hogy egy pár vagyunk egy életre.

2009. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!