Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre bárki elmehet, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre bárki elmehet, az is, aki nincs meghívva? Vagy külön meghívják oda azokat is akit lagziba már nem? Nem ismerem az ezzel kapcsolatos szokásokat.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel ritkán találkozunk, főleg mióta megszületett a babám. Tehát nem harag van köztünk, hanem így alakult. Nem sokára esküvője lesz, utána szűk családi körben tartják a "lagzit". Emiatt nem hívott meg, de az esküvőre sem. Úgy gondolom nem azért mert nem akarja hogy ott legyek, hanem inkább a baba miatt is, meg talán azért is mert a lagziba nem hívott. És mert meglazult a kapcsolatunk. De szívesen elmennék a párommal és a babával legalább a templomba megnézni őket. Mit tegyek? Mi a "szokás" ilyenkor?
2009. aug. 3. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem, ha nem hívtak, akkor ne menjetek. Ha ő szűk körben szeretné, akkor ez legyen is úgy. Ez az ő napja.
2009. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

én el szoktam menni oda is ahova nem hívnak persze ...

akár idegenére is, hiszen úgyse tudják a nagy zűrvazban ki kicsoda .... én meg tök jól elvagyok

2009. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle meghívót szokás kiküldeni egy lakzisat és egyet csak a szertartásra. A szertartásra szóló egyben értesítés is, aztán az megy el, aki akar.

Ha még ilyet sem kaptatok, akkor lehet, hogy csak tényleg szűk körben akarják tartani. Ha templomi szertartás lesz, akkor oda bárki elmehet, a polgárira nem szokás.

2009. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

A templomba nekünk sokan eljöttek, akiket nem hívtunk meg!

Szomszédok, kozmetikusom, fodrászom.

Mi nagyon örültünk nekik!

Azért nem hívtuk külön meg őket, mert cikinek éreztük, hogy csak a templomba gyertek el, de a lagziba ne!

2009. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki, hogy örülsz, hogy teljesül a vágya, és férjhez megy, és kérdezd meg, hogy nem tartaná-e tolakodásnak, hogyha elmennél megnézni őket a templomban vagy a házasságkötőben a nagy napján.
2009. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
HA nem hívott meg, akkor ne menj! Külön volt nálunk is esküvős meghívó és külön esküvős+lakodalmas meghívó. Az esküvőre is csak meghívott vendégnek szokás elmenni. Ha szeretnéd mégis megnézni, akkor mihamarabb vedd fel vele a kapcsolatot és érzékeltesd, hogy szívesen tiszteletedet tennéd a nagy napon, hátha veszi a lapot és küld egy meghívót. Ha nem veszi, akkor hagyd a fenébe!
2009. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
szerintem a templomi szertartásra nyugodtan menjetek el, ezt biztos, hogy nem fogja rossz néven venni. a házasságkötőbe viszont már ne, mert oda már a meghívottak szoktak csak menni, általában ugyanazok, akik a lagziba is utána!
2009. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
minket is jöttek megnéznio a szertartásra többen is,pedig mi is szük családi körben akakrtunk házasodni!de egyálatalán nem zavart!söt,örültem is neki!de szerintem kérdezd meg,hogy nem e zavarná ha megnézed!biztosan nem fogja:)
2009. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kathrin01 ***** válasza:
88%
Szerintem se menj el a polgárira, ha nem hívott, én sem örültem volna, ha eljön olyan, akit nem hívtam meg.Én mindig elmegyek a templom elé, ha van esküvő, hogy megnézzem az ifjú párt. De be nem megyek, mert azt tolakodásnak vennék.
2009. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekunk a polgari es a templomi eskuvonkon is sok olyan szemely volt akit nem hivtunk meg.Szerintem nyugodtan elmehettek mert fog orulni a baratnod.Es adhatsz neki egy szep csokor viragot amikor gratulalsz.Biztos nem fog megsertodni.
2009. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!