Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot kéne adnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot kéne adnom anyukámnak az esküvőjére? A párjának és neki is ez 2. Már étkészlettel tele vannak és közös képeket régebben csináltak. Nincs ötletem de valami gyorsan beszerezhető kellene és nem utolsó szempontból olcsó is.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aminek biztosan mindenki örül, egy hosszú távú befektetés és időt álló is: aranyérme. Már 6000 Ft-ért is láttam kis darabot. Befektetésnek az aranyékszer nem jó, mert azt olcsóbban veszik vissza, mint amennyiért eredetileg vetted. Ráadásul egyedi, mert nem sokan választanak ilyent, s ha megszorulnak, eladhatják. Amiért mindig több pénzt adnak, mint amennyiért venni lehet. Csak arra figyelj, hogy megbízható helyen vedd. Google-n meg lehet találni.
2009. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Mekkora összegre gondolsz? Mi az olcsó neked?
2009. júl. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát max 10000ig mennék el, anyu ki is akadna ha megtudná h ennél többet költök rá... (tudom kicsit fura)
2009. júl. 31. 12:57
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Írok egy két dolgot, hátha megtetszik valamelyik.Könyvutalvány,fürdőjegy,egy szép festmény vagy iparművészeti alkotás,falióra,egy gyönyörű esküvői torta,ajándékkosár,színházjegy,ha szeretik,egy vacsora előfizetés.Ennyi jutott eszembe hirtelen.
2009. aug. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!