Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen fotók készültek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fotók készültek az esküvőtökön? Elégedettek voltatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szuper fotók készültek, elégedettek voltunk :) nem igazán értem mire vonatkozik a kérdés...
2012. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esküvői fotósra. Keresek.
2012. aug. 9. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
elégedettek voltunk, volt osztálytársam intézte ingyen. A fotók minőségével nem volt gond, csak csoportképek nem készültek, mert sajnos a rossz idő miatt ki is ment a fejünkből. De egyébként tökéletesek.
2012. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenkinek tetszik a sajátja. már csak azért is, mert mindenki olyan stílusú fotóst választ, amivel azonosulni tud. pl. fűben guggolós - fa mögül kikucskálós :))) v kreatív. stb... szóval én azt mondom, h lődd be először a stílust, azátn már könnyebb fotóst találni.
2012. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nézegesd a fotósok referenciáit, abból kiderül milyen a stílusuk, olyat válassz, ami neked a legjobban tetszik, valószínűleg azt a színvonalat, stílust tudja nyújtani. Én frászt kaptam a "sablonos" beállításoktól, pl. a fa mögül kukucskálós, térdelő fiú a lány előtt, csokorral előre mutató menyasszony, hátrahajló nő dekoltázsra pusziló fiúval, kőfalra ragadó menyasszony és a legbénább a menyasszonyt a "tenyerén hordozó" vőlegény....jujj belegondolni is rémes. Na nálunk ilyenek nem voltak, kreatív volt a fotós :)
2012. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!