Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik jegygyűrű a legtartósab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jegygyűrű a legtartósabb? (nemesacél, arany ezüst, nemesacél, wolfram, platina)

Figyelt kérdés

Melyik karcosodik színeződik el legkésőbb/leghamarabb stb.. Tapasztalatokat várnék.

köszönöm



2012. aug. 6. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

én még senkitől sem hallottam, hogy elkopott volna a jegygyűrűje :)

ismerősök körében van arany, ezüst, platina és nemesacél gyűrűt viselő pár is, eddig még senki sem panaszkodott, pedig évek óta viselik, és szépek maradtak a gyűrűk

egyedül a wolframról nem tudok nyilatkozni, bár az anyag tulajdonságait ismerve nem volna szabad, hogy gond legyen vele

2012. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ezüst, utána az arany.

Van nemesacél ékszerem, ami elméletileg nem karcosodhat/színeződhet el, nos 1 év elteltével karcos és mattabb, mint amikor vettem. Persze nem biztos, hogy eredeti nemesacél.

A wolframról nem sokat tudok.

A platina a legkeményebb mind közül, így ennél várható a legkevésbé a kopás.

2012. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az aranyat tartom a legjobbnak,nem hiába drága.


14 évesen ballagásomra kaptam aranygyűrűt csak tesiórán vettem le, most 25 éves vagyok de még mindig ugyan olyan szép mint új korába. A kövek nincsenek kiesve, ha nagyon megnézem 1-2 karc van rajta de csak közelről jól megnézve látszik.

Ezüst gyűrűim mind elcsúnyultak, eldeformálódtak és befeketedtek.

3 barátnőmnek van nemesacél gyűrűje de azok is egy idő után elcsúnyultak.

2012. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A nemesacél a legjobb választás, ha az időt állóságot és a használhatóságot nézed. [link]
2013. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!