Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tidebuyról rendelt valaki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tidebuyról rendelt valaki már esküvői ruhát? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendeltem. Kicsit késett, de a ruha szuperul nézett ki.
2012. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megéri onnan rendelni, olyan volt amilyennek a képen láttad? pl. anyag?
2012. aug. 5. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajtam másképpen állt, mert normál testalkatú lányon lett fotózva, én meg dagi vagyok. Az anyaga nagyon minőségi volt. A hímzés csodálatos, a csipke hibátlan.
2012. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is onnan rendeltem az enyémet. 3 hét alatt megvarrták, még két nap alatt ide is ért. számolj az itthon fizetendő áfával is. a ruha maga gyönyörű, minőségi anyag, részletgazdag kidolgozás, tényleg nagyon szép. abszolút nem bántam meg. az viszont szerencse, hogy fűzőset rendeltem, mert eléggé meg kellett húzni, ha cipzáras lett volna vihettem volna varrónőhöz hogy vegyen be belőle 2-3 centit.
2012. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!