Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ezt a ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt a ruhát felvehetem egy esküvőre?

Figyelt kérdés

eddig ugy voltam vele, hogy felveszem, de most azon toprengek megfelelo-e. koszonom a valaszokat.


[link]


[link]


2012. júl. 17. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az attol is fugg, hogy milyen helyen, hol lesz az eskuvo. Ha egy egyszeru, kellemes hangulatu lakzi lesz, akkor igen; viszont ha valami "flancos" helyen, nagyon unnepelyes hangulatba fog lezajlani, akkor en inkabb vennek valami mast.
2012. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem felveheted, bár tényleg a lagzitól függ. Viszont az, hogy egy ruha mennyire alkalmi, az nagyban függ a kiegészítőktől is, ez a ruha pl egy elegáns magassarkúval, borítéktáskával, megfelelő ékszerekkel, alkalmi sminkkel és frizurával lehet nagyon jó is, de ha ezekre nem figyelsz, akkor alulöltözöttnek is tűnhetsz.

Viszont ez nagyjából bármelyik ruhára igaz: gyakran látok nőket elegánsan felöltözve, de smink nélkül, kitaposott, kopott sarkú cipőben, hétköznapi, nagyméretű táskával, ami pont a kontraszt miatt elég közönségesen hat.

Szóval nyugodtan felveheted, de akkor viseld úgy, mint egy alkalmi ruhát és az lesz belőle!!

2012. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hmmm... magassarkum lesz es mindig sminkelek, azzal nincs problema. kiegeszitoket viszont nemnagyon szoktam hordani. van egy allando ezust nyaklancom es esetlet felteszek egy ezust karkotot es ennyi. lehet, hogy veszek egy masik ruhat az eskuvore:)
2012. júl. 20. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!