Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet Kate Middleton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Kate Middleton ruhájával megegyező vagy ahhoz hasonló ruhát bérelni, venni?

Figyelt kérdés

A ruha:

[link]


2012. júl. 5. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

megegyező :D

A házad rá menne az tuti olyan drága... több millió

Hasonló: Nézz be a ruha szalonokba....

2012. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Egy ügyes varrónő viszonylag olcsón megvarrja neked.

De először menj el egy szalonba, és próbálj fel hasonló fazonú ruhát, hogy lásd hogy valóban tetszik-e rajtad.

2012. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
az egyik oldalon láttam ezt a ruhát, még a model neve is Kate volt. úgyhogy kapható, de most nem tudom melyik oldalon.
2012. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is varrónőt ajánlok:) olcsóbb lesz szerintem ,mintha mondjuk kölcsönöznéd vagy épp vennéd.
2012. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nicole szalon,ott azt írják hogy varrnak is kérésre
2012. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Olvastam valamikor egy cikket, amiben arról volt szó, hogy Kínában már gyakorlatilag minden sarkon lehet ennek a ruhának a másolatát kapni. Illetve nem újdonság, hogy Kínából egyre többen rendelnek menyasszonyi ruhát. De én ezt nem merném bevállalni.

Egy jobb ötlet: van egy csodálatos tervező, Franc Sarabia, aki tervezett egy Kate Middleton-éhoz kísértetiesen hasonló ruhát. Bécsben van egyébként F.S. üzlet. Talán érdemes lenne ott megnézni, mert mégis minőség, no meg árban sem közelíti meg az eredeti, hercegnő által viselt darabot. Persze előtte, ha van facebookod, akkor jelöld be franc sarabiat, ott meg tudod nézni azt a ruhát, amiről beszéltem, tudsz üzit írni, érdeklődni az árról.


Személyes megjegyzésem, hogy valóban csodaszép volt Kate ebben a ruhában, illetve maga a ruha is gyönyörű :)

2012. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mori Lee gyárt Kate Middleton dresst, a Mori Leet forgalmazó itthoni üzletekben érdeklődj utána, hogy tartanak-e, illetve beszerezhető-e.
2012. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!