Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Örömanyák egyforma vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömanyák egyforma vagy hasonló ruhában? Érdemes varratni nekik? Valami elegáns, letisztultat, mindketten 55 évesek.

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az örömanyák nem a díszlet részei, szóval szerintem a ruha maradhatna az ő saját választásuk, de ez csak egy ellenérv, nem kell megfogadni. :)
2012. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is felesleges, két okból is:

- hadd válasszanak maguknak ruhát, egyáltalán nem biztos, hogy megegyezik az ízlésük, ráadásul kell az örömanyáknak az "előkészület" öröme, és annak nagy része a ruhavásárlás - szerintem,

- a nők nem nagyon szeretik, ha más is olyan ruhában van, mint ők... Koszorúslányoknak ez oké, ha - ahogy az első írta - a "díszlet részei" :), de nem hiszem, hogy az örömanyák örülnének ennek...

2012. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Lehet egyforma szabású kis kosztüm, de más-más színben, ha beleegyeznek.
2012. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nevetséges.

A két anya nem egyforma testalkat, stílus, nem egyforma egyéniség, és ez így jó! Minek egyenruhát rájuk kényszeríteni?

Jó, hogy nem a násznépet akarod egyformába öltözteni... (végülis a matrózblúz ballagásra is bevált...)


Ne felejtsd el, hogy ők nem "aszisztálnak" az esküvőhöz, hanem elvileg osztoznak a boldogságotokban. Ez a lényeg, nem az, hogy a fotókon minden egyenkék/zöld/sárga legyen.

2012. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem konkrétan egyenruhára gondolok, hanem valami kis ruhára, más féle színű, amiben van egy közös pont (pl. szalag a derékon, vagy egy fodor ugyanott, vagy az anyag), ami tetszésük szerint lenne varratva.
2012. jún. 19. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
szerintem hülyeség, hadd döntsék el ők mit akarnak.ilyet még nem nagyon hallottam
2012. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Hulyeség. Van kozos pont. Férjhez megy/megnosul a gyermekuk. Ne vegyunk már fel ennyi sok amerikás hulyeséget.
2012. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a nagyijaimnak volt ugyanolyan kiskosztümjük varratva. Jól néztek ki benne. A mai napig meg van nekik emlékbe. Ez 25 éve volt.
2012. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!