Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit kérjünk nászajándékba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérjünk nászajándékba? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nemsokára esküvőnk lesz és a meghívottak már érdeklődtek mégis minek örülnénk mint nászajándék. Fogalmunk sincs róla. Összeköltözünk,de a párom szüleinél fogunk lakni mert még nincs saját házunk így házat nem kérhetünk /nem tehetősek a rokonok és drága felénk az ingatlan, legalábbis a mi pénztárcánkhoz képest/ saját ház híján edények sem kellenek mert már vannak amiben főzhetünk.
2009. júl. 6. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a legjobb, ha pénzt kértek: mindenki amit ajándékra szán, azt adja oda és tegyétek egy betétkönyvbe. Ha majd külön költöztök, akkor jól jön.
2009. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is, azt a pénzt amit ajándékra szánnának adják oda. Ti meg pl kössétek le, és akkor kamatozik is. Amikor esély lesz lakásra, házra, akkor pedig nagyon jól fog jönni.
2009. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartjátok megterhelőnek a meghívottak számára, akkor pénzt, ha mégis probléma, akkor pedig bízzátok rájuk.
2009. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi saját házba laktunk és mindenünk megvolt ami kellet nem volt szükségünk mindenből 2-3 darabra így pénzt kértünk és abból mentünk nászútra

2009. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

bocsi, de ez eléggé gáz, hogy én mondjam meg, hogy TI mit kérjetek, de ha gondolod, akkor sorolom:


egy új tükürreflexes fényképezőgépet

hozzá

egy 28-200 mm magas fényérzekenységő obit

egy 500 mm-es obit

50-es vakút

távkioldót

különböző szűrőket

fotótáskát

fotohátizsákot

2 hedler studióvakut

2 derítőt

1 softboxot

1 spotlámpát

1 új laptopot hozzá szoftverek

ez kb. 2-2,5 millából megvan


én pl. ezeknek nagyon örülnék...jaaaaa, hogy nem az én esküvőm lesz ??? az igaz, de engem kérdeztél

2009. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Penzt!
2009. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is azt kérném amit a 23:42-s , de mivel nem nekem lesz a nászajándék, így pénzt kérnék a helyetekben, lényegében semmi mást nem tudtok használni, akármit kaptok.
2009. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azért a pénzen kívül csinálnék egy manapság népszerű nászajándék listát. És arról válogathatnak azok akik nem pénzt szeretnétek. Ti meg irjatok rá, olyan dolgokat amire majd később ugyis szükségetek lesz, és addig pl. padlásra félretudjátok tenni. Van sok ilyen netes oldal is, ott tudsz ötleteket szerezni.
2009. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A házasság kezdeti szakaszánál ami általában nincs,viszont nagyon nagyon kell az a pénz! :D Nálunk legalább is így volt.
2009. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
PÉNZT!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!