Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszik nektek ez a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek ez a menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. jún. 19. 11:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
nem tetszik, sosem venném fel
2012. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha ezt a ruhát meg akarod venni,ne tedd.Ha voltál már benne menyasszony,a csokor és a hintó erre utal,akkor már mindegy,nem szidom tovább.
2012. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Egy kicsit alakítanék rajta, talán akkor jobban nézne ki. Megkérdezhetem, hogy miért kérdezed? Meg szeretnéd venni, vagy eladni?
2012. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez olyan mint a strand ruhám...és ugye strandra ez jól néz ki,na de esküvőre:)
2012. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

azért egy strand ruhát ne hasonlíts ehhez!

nekem nagyon tetszik ez a ruha, végre nem olyan mint amilyenekkel tele van a google..

2012. jún. 19. 13:57
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem tetszik, az esküvőmre mást választanék. Dehát, neked kell, hogy tetszen.
2012. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg neked nagyon tetszik, akkor klassz, eredj és házasodj benne, voltaképp mi közünk hozzá? Felőlem nadrágkosztümben is mehetsz.
2012. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 L.Lilla válasza:
91%
Szerintem életedben csak egyszer van ilyen nap (remélhetőleg), így olyan ruhát válasz mely különleges. Ez is az,de csak akkor ha tengerparti esküvőd van. Igazából az a lényeg hogy neked tetszen, de HA találsz másikat jobb lenne :))
2012. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%

azért szerintem túlságosan lehúzzátok ezt a ruhát. Az alsó része tökéletes, a felsőt meg lehet egy kicsit alakítani. nekem pl. jobban tetszik mint az olyan ruhák, amikben menni, ülni, táncolni nem lehet, és mindenki azokat keresi. Valaki írta, hogy keressen különleges ruhát. Szerintem ez különleges abból a szempontból, hogy nem az a tömegruha, amit mindenki akar. nincs ezzel semmi baj, ne értsétek félre, csak nem mindenkinek áll jól, de nem baj, nekem ilyen lesz, mert milyen szép, de szerintem sokkal rondább ruhákat szoktak ide belinkelni. Bocsánat, nem vitát akarok(tam) vitát kirobbantani, csak szerintem nem annyira rossz a ruha, mint ahogy sokan lehúzzák. Strandruhától azért messze van.


Pl ez a ruha gyönyörű, de egy kicsit tollseprűre hajaz, mégis mindenki ezt akarja, mert különleges. Mitől is, ha mindenki ezt akarja megvarratni?

[link]

2012. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
89%
A ruha maga tetszik, de én nem ezt választanám a nagy napra.
2012. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!