Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan személy, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy, akit muszáj az esküvődre meghívni?

Figyelt kérdés
Igaz még nem aktuális, de én nem akarok olyan személyeket meghívni, akikkel edig 2 szót sem váltotam csak azért mert rokonok. Tudom, falun úgy szokás, de az én esküvőm lesz, hadd legyen már az ott, akit én szeretnék. Ilyen-olyan unokatestvék, ahivel SOHA nem beszéltem, ilyen néni-olyan bácsi, stb. Tudom hogy meg fog sértődni pár rokon, de engem nem érdekel. Ráadásul anyukám testvére iszákos, és szokása hogy esküvőkön jól berugok (nem láttam még józanon soha) és mindenbe beleköt, mkivel veszekszik, tudom, hogy közeli rokon, de én nem látnám szívesen. Bár őt anyukám miatt tui meg fogom hívni. Szerintetek?
2009. júl. 5. 00:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem áprilisban volt az esküvőm.

Csak a szülők voltak ott, a testvérek,és a tanúk.Szűk családi körben lezajlott,nyugis volt,szép emlék marad,gratulálni jöhetett akárki az anyakönyvvezetőhöz,szóval én nem cserélném le egy bazi nagy lagzira.

2009. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
A pár + 2 tanú + az eskető, ennyi a kötelező, és ez is csak a szertartásra, a többi a ti döntésetek, sőt, lagzit se kötelező tartani. Én nem fogok meghívni olyat, akit nem látok szívesen, ha sértődés lesz belőle, az se érdekel, valaki vagy tud viselkedni, vagy nem lesz ott... Nem kell színjátékot és képmutatást csinálni az esküvőből meg a lagziból.
2009. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Tudom, mert nekünk nem sokára lesz, és mi is ilyen gondban voltunk, vagyunk, hogy kit illik és kit nem. Nálunk a párom családjának nagy százaléka nem a közelünkben lakik, tehát sokat nem beszélünk velük. Legalább is mi, de anyósom telefonon heti szinte, csak ugye a távolság nem engedi a sűrűbb személyes kapcsolatot. Szóval van egy család a rokonok között, akinek a férfi tagja tavaly még 3x szólított más néven. Hát mit ne mondjak nem nagyon akartam meghívni, de sajnos kell. A család eléggé közeli tagja, most arról sajnos ők sem tehetnek, hogy messze vagyunk, és nem találkoztunk olyan sokat, és ezért nem nagyon volt meg neki a nevem!:) Meg nálunk iszonyat nagy nyomó erő az is, hogy párom tesójának 2 éve volt lagzija, tehát aki náluk ott volt, annak nálunk is illik. De mondom nálunk is lesz olyan, akivel még mondjuk csak egyszer beszéltem én. De az én családomnál, akit nem láttam 10 éve, azt nem hívom. Szóval ebből azt akartam kihozni, hogy attól még, hogy én nem beszéltem a párom egyik rokonával sokat, attól még ők természetesen igen, tehát meg kell hívni. A saját családomnál, meg én eldönthetem, hogy kit. Ja, és nálunk is van " részeges" vendég, a családunk barátjának a felesége. Még mindig nem döntöttük el, hogy jöjjenek-e. A pasi nagyon rendes, de a felesége az ilyen bulik 90%ában úgy elkészül, hogy csak na. Őszintén bevallom nincs kedvem akkor azon idegeskedni, hogy éppen melyik asztal alól húzzák ki. Viszont a pasit, meg szívesen meghívnám. Most mi is azon agyalunk, hogy mi legyen velük.
2009. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!