Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A pánt nélküli menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pánt nélküli menyasszonyi ruha nem csúszik le tánc közben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek a ruhák, de félek tőle, hogy az egész éjszakás tánc során meglazul, lecsúszik és valljuk be nem lenne túl szép ha kivillanna a cici, nem igazán esküvőre való dolog. Tapasztalatok?
2009. júl. 1. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem-nem ettől ne félj!

Ezek nagyon merevek és szorosak felül, bőven megtartja a ruhát!

2009. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz én nem táncolgattam, csak egy kis szolid esküvőnk volt. Azt viszont még így is ki merem jelenteni, hogy nem fog lecsúszni. Nyugi, elég masszívan rajtad lesz. Na meg ha érzed, hogy egy kicsit meglazult, akkor megkérsz valakit, hogy húzzon rajta egy kicsit, de ilyenre szerintem nem lesz szükség.

Sok boldogságot!

2009. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is pánt nélküli lesz én még jobban féltem mint te mert nekem mellem sincs amit beleraknék:-))de van benne szivacs meg még lehet pótolni is, és olyan szoros volt a próbán hogy alig kaptam levegőt. majdnem a lapockádig cipzár van úgyhogy ne aggódj!tart rendesen!
2009. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok!:D

Szerintem ez testalkattól is függ. Én vékony vagyok és nincsenek nagy melleim és majdnem megőrültem annyira idegesítő volt, hogy egyfolytában lecsúszott a ruhám, már nem csak a tánctól, hanem a sima lépegetéstől is:( Arról nem is beszélve, hogy hiába húztuk szorosra, akkor is és a fűzőt már annyira megszoríttattam, hogy nem tudtam rendesen levegőt venni. Ja és mivel felül merevítős volt, a kezemet se tudtam rendesen megemelni, mert ugyebár a ruha felül kemény és szoros így nem mozdul el, viszont a cicim meg emelkedett a kezemmel együtt, így egyfolytában ki akart liffenni a ruhából. A Nővéremnek olyan esküvői ruhája volt, ami két részes és pánt nélküli. Na neki az bevált. Szerintem mindenképp olyat válassz, ami kényelmes, a ruhapróbán mozogj benne sokat, és ha már egy kicsit is lecsúszik, ne azt válaszd! Hidd el nekem, nagyon meg tudja keseríteni az estédet. Ezen a napon mindennek tökéletesnek kell lennie. Persze simán lehet, hogy tényleg csak az én alkatomhoz nem volt jó ez a fajta ruha. Sok sikert a ruhaválasztáshoz!

2009. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem ,mert gyakorlatilag egy fűző amit olyan szorosra kell fűzni,hogy ne lifegjen rajtad.
2009. júl. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!