Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hivatalos vagyok egy esküvőre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalos vagyok egy esküvőre. Milyen nászajándékot vigyek? Ami praktikus de nem drága?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mije van már meg a házasulandóknak.

Lehet például: vasaló, jobb fajta étkészlet, bor tartó stb...

Ha lesz menyasszonyi tánc elhiheted örülni fognak a pénznek is, legfeljebb dobsz bele annyit amennyit szántál volna az ajándékra.

2012. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a rá szánt összeget tedd a menyasszonytáncba, mindegy, mennyi az, úgysem nézi meg senki, ki mennyit tesz bele. Magadnak megspórolod az utánajárást, nem kell félned, hogy tök felesleges ajándékot adsz, és ők is jól járnak.
2012. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is tedd borítékba a nekik szánt összeget, és dobd be menyasszonytánckor, vagy csak tedd oda az ajándékok közé. Nekünk mindenki pénzt adott, mert már együtt éltünk 2 éve a saját lakásunkban, minek vettek volna étkészletet/mikrót/porszívót, ha a világon mindenünk megvolt? Egyedül a szülőktől kaptuk a nászutat.
2012. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utónévkönyv, fotóalbum. Évekkel ezelőtt ezeket adtam ajándékba, nagyon nagy sikere volt. Persze tudtam, hogy terveznek babát. Ez nem mindenhol van így, lehet mellélőni is vele...
2012. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Betta07 válasza:

Nekünk két éve volt az esküvőnk, és számunkra az egyik "legértékesebb" ajándékot a sógornőméktől kaptuk... Egy grafikus ismerősével készíttetett egy rajzot rólunk (a meghívót mi saját kezűleg csináltuk, és ugyanaz a kép volt a meghívónkon is). A kép a hálószobánk legszebb dísze... Számomra ez volt a legértékesebb ajándék.


Utána nem sokkal én is csináltattam egy esküvőre egy képet a házasulandókról (44 x 44-es a kép és 5,000 Ft-ért csinálták + a keret) és ők is nagyon örültek neki, és a nappalijukban a kandaló fölött lóg...)

2012. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!