Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőfotózás nem túl drága?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőfotózás nem túl drága?

Figyelt kérdés
Gyönyörű képeket csinál a fotós,de 14 óráért 150.000 Ft-ot kér (éjjel egyig,utána pluszdíj). Csak szerintem sok?
2012. márc. 8. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Képet tudsz mutatni? Csak mert anélkül nehéz megmondani, hogy megéri-e.

Én mondjuk nem adnék ennyit érte. 65e lesz a fotósunk és ő is gyönyörű képeket csinál :)

2012. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok. Annyira nem vagyok képben az árakban, de volt itt pár kérdés már, és ennék kisebb összegekről írtak.


Ezt találtam a témában, hátha segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..

2012. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok! Persze kérdés, hogy ez csak a fotózás, vagy ezért már az előhívott képeket is adja, esetleg albumot készít?
2012. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
[link] Itt van minden.
2012. márc. 8. 19:02
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
hát nekem nem tünik olyan soknak,bár még annyira nem vagyok jártas ebben a témában,de nagyon sok dolgot foglal magában az ár és nekem tetszettek a képek
2012. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez iszonyú drága.
2012. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

14 óráért nem sok, viszont magában szörnyű ennyit adni egy fotósnak.

Nekem szerencsére van fényképész ismerősöm, ingyen lesz a fotózás :))

2012. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

És mi van még benne? Képek, album, milyen hosszúságú videó?


Nekünk 170 ezer lesz, de van benne 100 kiválasztott előhívott kép, 3 album, egy nagy, 2 kisebb( nem olyan hagyományos, hanem olyan mint egy könyv), minden vendégnek búcsúzó és köszönő kép éjfél után és egész nap velünk lesz, reggeltől, ameddig tart a buli. Emelett végig videóz, amiből lesz aztán egy olyan 4 órás DVD és egy 10 perces összefoglaló klipp.

Ha mindezek benne vannak, akkor mondjuk nem olyan drága.

2012. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez nagyon sok ! Nekünk a környék egyik legjobb fotósa lesz,és 70.000 Ftért vállalta!
2012. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jo képeket csinál, az tény, de mondjuk ettol fotos 1 fotos. tuti, hogy nem adnék érte ennyit. nekunk is olcsobb fotosunk lesz, joval olcsobb, ok, baráti áron, de retusált képekkel, egész napra, stb.
2012. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!