Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszi esküvőre milyen dekoráció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszi esküvőre milyen dekoráció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptemberben megyek férjhez, alakulgat a lagzi, egyre több dolgot lehet kipipálni. Viszont a teremdíszítés kapcsán elég tanácstalan vagyok.

Nekem valószínűleg narancsos lesz a csokrom, a koszorúslányaim (2 legjobb barátnőm) viszont sötétlilában lesznek. A menyecskeruhám valószínűleg piros lesz. Ezek fényében illik kiválasztani a színeket a terembe?

Első gondolatom az volt, hogy a narancs legyen a fő színünk a lagzin, és ezt lehetne feldobni egy kis és lilával. Pl:

[link]

Viszont nagyon tetszik egy könnyedebb megoldás is: halványzöldes alapszín (tehát székszoknyák, a futó a terítőn), de a virágokban (meg a kiegészítő kis mütyűrökben az asztalokon, gyertyák, gyöngyök, kristályok, miegyéb) lenne a zöld mellett megint csak a narancs, lila, más halványabb színek.

[link]

[link]

Mostanában viszont egyre inkább azon kezdek gondolkodni, lehetne-e a dekoráció echte őszies? Okkersárga, rozsdás-narancsos, bordós, leveles motívumokkal, szárított virágokkal, esetleg búzakalásszal, tököcskékkel (vidékiek vagyunk, hozzám közel is állna ez a fajta világ).

[link]

[link]

[link]

Afelől aggódom, nem lenne-e ez az őszi színvilág túl komor egy esküvőhöz? De a zöldes, lendületes, tavaszias dekor meg illene egy őszi esküvőhöz? Vagy a szeptember még nem annyira ősz, lehetnének zöldebb-rózsaszínűbb színek is?

Mindenféle tanácsnak örülnék, és ha van ötletetek, írjátok meg, illetve képeket is mutassatok nyugodtan!

Köszi!



2012. máj. 26. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
2012. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én narancssárga, barna, és citromsárga díszeket használnék, de nem fontos az őszhöz kapcsolódó színeket használnod, ha túl komornak érzed.

[link]

2012. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó három gyönyörű!

Ne aggódj, én is őszi esküvőt szeretnék, akármennyire is megszólnak érte :)

Aggódom szintúgy amiatt, hogy komor, meg az elmúlást jelenti meg mittudomén..

De többek között ősszel ismerkedtem meg párommal, illetve az a kedvenc évszakom is. (mi is vidékiek vagyunk amúgy)

Szerintem ebben a zöld-rózsaszín dologban annyira ne gondolkodj, mert őszhöz, szeptemberhez annyira nem illik.

Meg hát, a ti esküvőtök, olyan lesz amilyet Ti szeretnétek! :)

De nekem ez az őszies roppant módon bejön.

Szerintem fantasztikus lenne, már csak amiatt is, mert Ti lennétek a színfolt, még jobban kitűnnétek! :)

Hajrá-hajrá, ne hagyd anyós/rokonok/szülők által eltántorítani magad az őszi színvilágtól:)

Sok boldogságot Nektek :)

2012. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket! :) Kezdek egyre jobban megbarátkozni ezzel az őszies színvilággal és ötlettel. Lehet, hogy a konzervatív, ötvenes és feletti vendégeinknek kicsit szokatlan lesz, de amúgy is az a típus vagyok, aki szeret szembe menni az árral :D És nekem tényleg nagyon tetszik ez. Páromnak is mellesleg. Meg az is fontos momentum lenne, hogy jeleznénk, kötődünk a gyökereinkhez, a természethez (lehetne használni gesztenyéket, bogyókat díszítés gyanánt, tök jól tudnak kinézni).

Találtam egy tök szupi oldalt, ahol rengeteg ötlet van. Kedves utolsó, ha neked is ilyesmi jár a fejedben, nézz körbe :)

[link]

2012. máj. 26. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csokibarna-narancs-citrom állatira jól mutat és nagyon illene az őszi esküvőhöz! Én személy szerint nem raknék ezekhez a színekhez lilát, rózsaszínt.

A TLC-n láttam egy ilyen esküvős műsorban ilyen őszi hangulatú esküvőt, ott is voltak ilyen kis tökök, falevelek, és ott is ez a három szín dominált, nagyon hangulatos volt.Kis mécsesekkel, makkokkal, dísztökökkel igen jól lehet dekorálni!

2012. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

18:50-es vagyok.

Köszönöm, nagyon jó ez az oldal! :)

Majd párom orra alá dugom, szerintem Ő is teljesen oda lesz :)

Még egyszer nagyon sok boldogságot Nektek és kitartást a szervezéshez! :)

2012. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló: Az a baj, a párom nem igazán rajong a barnáért. És egy kis lila mindenképp kellene bele, mert a koszorúslányaim lilában lesznek.

6-os: Köszönjük a kedvességet! :) Puszi!

2012. máj. 26. 22:35
 8/8 Molly82 válasza:
100%
2012. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!