Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te csináltál weblapot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te csináltál weblapot az esküvőtökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok: [link]

2012. máj. 13. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az esküvő szerintem a pár, barátok és család örömteli ünnepe, a fotók és a személyes jelenlét, na meg a szervezés körüli beszámolók épp elegendő élményt és részvételt nyújtanak az ismerősök számára is, tehát a weblap szerkesztése felesleges számukra. Idegeneknek meg nincs sok köze az esküvőnkhöz. Nem voltam az a típusú nő aki az életét iwiw-re, fb-ra teregetné, meg minden nagy lépéséről weboldalt készít. Igazából mindig meghökkenve néztem, ha olyan weboldalba akadtam, ahol a csaj az esküvői melltartójának fotóját is kitette, meg amikor terhes lett, a hasát egy szál bugyiban, ki a netre.......nem is értem, mi motivál ilyenre egy nőt, hogy a legintimebb pillanatait kiteregesse, hacsak nem a túlzott exhibicionizmus, azaz: nem elég neki, ha az ismerősei gratulálnak és az ismerőseinek mesélgethet az élményeiről, idegenekkel is tudatni akarja az életének minden fontos lépését.
2012. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Akkor már illik a nászészakáról is feltenni egy linket :)))
2012. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi csináltunk weblapot, mert külföldön lesz az esküvő, a vendégek pedig min 4 különböző országból érkeznek, így sokkal könnyebb megosztani az érintettekkel az információkat az esküvővel (szállás, cím, utazás stb) kapcsolatban.
2012. máj. 13. 14:43
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen, minden infót rátettem. De csak saját szórakozásból.
2012. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan még nem volt esküvőm, de eszembe sem jutna ilyesmit csinálni. Minek!? :o

Az esküvő a fiatal párnak, és még talán a legközvetlenebb családnak (értsd: szülőknek) nagy dolog, senki másnak. Nem értem, ki nézegetné ezt az oldalt...

2012. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját szórakozásból én egy albumba írtam és ragasztottam mindent, hogy megtartsuk emlékbe. A világhálóra pusztán szórakozásból nem raknám ki a magánéletünket, ismerőseim úgyis képben vannak, idegenekre meg 1. nem tartozik 2. nem akarom mutogatni magunkat.
2012. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen a weblap, mert ahol infók találhatók, mint szállás, időpontok, helyszín (mondjuk a meghívó erre való, vagy egy e-mail :)), akkor hasznos lehet. De ahol a menyasszony minden leírja hogy épp milyen virágot vett a hajába, meg mennyiért vette a ruhát, meg milyen márkájú a bugyija, meg a harisnyakötője, illetve milyen ízű lesz a torta, az már kicsit magamutogatás. Az már nem neki magának szól, hanem a nagyközönségnek, és ezt nem fogom soha megérteni, miért jó neki.
2012. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom értelmét én sem.Zavarna,hogy idegenek is bármikor rátalálhatnak és minden info az esküvőnkkel kapcsolatban nem tartozik a meghívóttakon kívül senkire.Manapság annyi közösségi oldal van,mint a szemét.Ezeken keresztül lehet tartani a kapcsolatot a külföldön élő rokonokkal,barátokkal is,mi is ezt tesszük és ott privátban küldjük nekik az információt,ami szükséges a nagy napra.A szervezés többi része pedig a mi dolgunk,nem feltétlenül kell kiteregetnünk,hogy mennyi volt a melltartóm vagy milyen lesz az oltárdísz.
2012. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem jó ötlet, szolgáltatói oldalról nézve pedig még jobb, nagy segítség lehet adott esetben. A fotográfus kollégát nem irigylem, nem lehet könnyű egy sokanyanyelvű násznéppel szót érteni.:)

A pároddal mindketten beszéltek Magyarul?


Sok boldogságot!:)

2012. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszi! :) Úgy néz ki, hogy a közös nyelv az angol lesz a fotós és vendégek számára, de pl az ültetésnél majd ügyelünk arra, hogy ugyanazon nyelvűek üljenek egymás mellé.
2012. máj. 13. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!