Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy illik megmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik megmondani a családnak, hogy az esküvő előtt nem lesz lánykikérő, tehát ne a házhoz, hanem egyből a polgármesteribe jöjjenek? Illik egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem lesz kikérőm. Ezért úgy terveztük, hogy a szűk család megy a párom szüleihez (akik ott is alszanak) meg a távolabbiaknak meg polgármesteribe "kellene" egyből menni. Nem akarok anyósomra az esküvőm napján 80 embert ráterhelni, elég lenne az 30 fő szűk család. Arra gondoltam, hogy amikor visszük a meghívót, akkor mondom vhogy nekik. Kell ezt egyáltalán mondani, vagy elég, ha annyit mondok, hogy nem lesz kikérő. Ebből megértik? Meg azokkal mit csinálok, akiknek postázni fogjuk. Kérjem meg anyósom, hogy közölje vhogy velük?
2009. jún. 24. 20:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
Kit érdekel h hány diplomád van, parasztos oldalfalusi és kész!
2009. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk kis esküvőnk lesz (25-en leszünk) és mi sem szeretnénk kikérőt.

Úgy gondoltuk a párommal, hogy amikor a megívókat személyesen átadjuk, akkor megemlítjük a meghívottaknak, hogy a polgármesteri hivatalnál lesz a találkozó.

Bár mi nem hívunk meg vidékről senkit, de szerintem az nagyon jó ötlet, hogy telefonon elmondjátok, hogy nem a háznál lesz a találkozó,hanem a hivatalban.

Sok boldogságot Nektek!:-)

2009. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is! Mi sem tartjuk parasztosnak a kikérőt, szimplán nem akartuk a már leírt okok miatt is.

Utolsó: nagyon köszönöm! Nektek is sok boldogságot!

2009. jún. 25. 07:52
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem velejárója minden esküvőnek a kikérő, nekünk se volt. Feleslegesnek tartottuk, hisz több, mint 2 éve együtt éltünk. Ott van jelentősége, ahol a menyasszony még a szüleivel él. Engem vőlegényem az oltár előtt várt, ott látott meg:)
2009. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!