Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnátok azt a rokonotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnátok azt a rokonotokat (unokatestvér) esküvőtökre, akik még a ballagóra sem hívtak meg benneteket? Mástól kellett megtudnunk, hogy (ma) ballagója lesz.

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 08:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

annyira szerény körülmények közt élnek ahogy látom, hogy arra tippelek a meghívásotok szabályosan teher lenne nekik és lehet el se mennének egyéb indokokkal.


Szerintem nem provokálásból nem adják meg a pénzt, és nem hívtak el ballagásra.

így illik őket meghívni.

2012. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
Az alapján, amit leírtál Kérdező, én nem hívnám meg őt. Szerintem az esküvő fontosabb, mint a ballagás, és ha ő nem hívott meg téged az utóbbira, akkor én a te helyedben tuti nem látnám őt szívesen. Nem bosszúból, hanem azért, mert az esküvőmre olyanokat hívok meg, akik fontosak nekem (és én is fontos vagyok nekik) illetve a Vőlegényemnek.
2012. máj. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
A ballagásra ezer magyarázat létezik, nem is egy kategória az esküvővel. A ballagásra meghívottak ált. kajára is hivatalosak utána, míg az esküvőnél külön lehet választani, ki az, akit a lagziba is meghívok,és kit csak esküvőre. Ha nem hívjátok meg az esküvőre, akkor azzal elég egyértelműen az értésükre adjátok, hogy nemkívánatosak az életetekben.
2012. máj. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Akkor tisztázzuk a dolgokat, az esküvőre olyat hívunk meg akik az azt követő vacsin is ott lesznek!

Körülményük ide vagy oda, érdekes, hogy egy havert megtudnak hívni, de egy olyan rokont nem akik mindig támogatták őket! Ez számomra nagy pofátlanság!

Szóval ezzel leírták magukat Nálunk. Így minden bizonnyal nem kívánatos személyek az esküvőmön, és nem lesznek meghívva!

Ja és tudjuk jól, hogy milyen tanárok vannak ott stb....

2012. máj. 7. 07:44
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Tartjuk velük a kapcsolatot, mindig segítettünk nekik amikor kellett, ha kellett pénzt adtunk nekik, 1 évvel ezelőtt kértek kölcsön 10e Ft, azt a mai napig nem látjuk, de viszont minden másra tudnak küldeni, de azt nem szégyenlik, hogy a rokonuknak tartoznak már 1 éve.

Tartanak egy kisebb bulit, unokatesóm barátja is megvan hívva, hajnalig süteményeztek stb... ezt a barát apjától hallottuk.

Hogy őszinte legyek a srác apja is "fává" lett, mikor meghallotta, hogy mi nem is tudunk róla."


Kérdező: ebből a válaszodból süt rólad, hogy eszed ágában sincs meghívni őket az esküvőre.

Szóval nem hívnám meg én se őket.Kész passz!

2012. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

jaj kérdező ballagásra mi csak a nagyon közelieket hívjuk meg, mert nincs arra pénz, hogy plusz jó pár főt eltudjunk látni még, de az esküvőre mindenkit meghívunk


Ha most szervezed az esküvődet akkor tisztában vagy azzal, hogy nem kevés pénz a kaja és a pia, amit a ballagásra is meg kell venni talán ezért nem vagytok meghívva ,mert nincs rá keret, de gondolom nem csak ti nem vagytok meghívva hanem még jó néhányan.

Az meg hogy ott lesz a barátja, hát igen a ballagó diák barátja lesz ott és nem a szülők barátja, ezért nem a gyerekre kéne haragudnotok, nem ő tehet arról, hogy a szülőknek nincs nagy ballagásra pénzük.

2012. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

De látom senki nem érti a kérdésem lényegét!

Erről ennyit!

2012. máj. 7. 10:45
 18/22 anonim ***** válasza:

Pénzügyi támogatás ide vagy oda, a ballagás nem egy nagy esemény a kívülállóknak. Engem legalábbis sosem érdekelt más rokon ballagása, csak a testvéremé. Nem sokkal több a rokonok számára, mint egy évzáró.

Az a haver, aki jelen volt, nyilván nem kívülálló volt, hanem nagyon is ismerte az ott zajló sulis életet a ballagó szemszögéből. Úgy ahogyan ő beszámolt neki a részletekről.

2012. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De ha ennyire megsértődtél ezen, akkor csak a ballagót ne hívd meg, a többieket igen. Bár ez sem helyes, hiszen a ballagó jóformán még gyerek. Pár évvel idősebben lehet, hogy másképp döntött volna, ha ez egy nagy esemény a ti családotokban. Fogadd el, hogy nem mindenki számára van ekkora jelentősége.
2012. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha tegyük fel anyagi gondjaik vannak, telefonálni vagy emailezni lehet, hogy bocsi Xy, nincs pénzünk az egész rokonságot vendégül látni, és ne haragudj hogy nem hívunk meg a ballagásra, de nincs rá keret.
2012. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!