Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnátok azt a rokonotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnátok azt a rokonotokat (unokatestvér) esküvőtökre, akik még a ballagóra sem hívtak meg benneteket? Mástól kellett megtudnunk, hogy (ma) ballagója lesz.

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 08:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Azért egy esküvő más, mint egy ballagás. Lehet, hogy nem volt pénzük nagy vendégsereget etetni, itatni.
2012. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez eleg rossz modja annak, hogy megvalogasd, hogy kit hivsz meg, hiszen nem minden ember unnepli a ballagast pl., de elkepzelheto, hogy nem volt arra kulon keret, hogy vendegeket fogadjanak pl., tehat ezt neked kell eldonteni, hogy meghivod oket, vagy sem, viszont ez egy eskuvo!
2012. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tartjátok velük a kapcsolatot? Mennyire?
2012. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Tartjuk velük a kapcsolatot, mindig segítettünk nekik amikor kellett, ha kellett pénzt adtunk nekik, 1 évvel ezelőtt kértek kölcsön 10e Ft, azt a mai napig nem látjuk, de viszont minden másra tudnak küldeni, de azt nem szégyenlik, hogy a rokonuknak tartoznak már 1 éve.

Tartanak egy kisebb bulit, unokatesóm barátja is megvan hívva, hajnalig süteményeztek stb... ezt a barát apjától hallottuk.

Hogy őszinte legyek a srác apja is "fává" lett, mikor meghallotta, hogy mi nem is tudunk róla.

2012. máj. 5. 09:10
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Hát, a Ti döntésetek, de én csak olyat hívnék meg az esküvőnkre, akikkel szívesen vagyunk együtt. Csak a legszorosabb kapcsolatokat.

Csak azért meghívni valakit, mert rokon, szerintem hülyeség.

23N

2012. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
most ez az unokatesó lány vagy fiú aki ballag?
2012. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Én minden közeli rokonomat meg fogom hívni (nagynénik, nagybácsik, unokatesók), aztán max reménykedhetek abban, hogy nem jönnek el. :)

De biztos, hogy az igaz barátaim hamarabb helyet kapnak majd az esküvőmön, mint azok a rokonok, akikkel évek óta nem is beszéltem. (és nekem szinte csak ilyen van)

2012. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő sokkal nagyobb dolog, mint a ballagás.....mi rengeteg olyan embert hívtunk az esküvőnkre, akikkel nem voltunk egymás ballagásán. A kettő nem összehasonlítható.
2012. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Tény és való, hogy a ballagás nem összehasonlítható az esküvővel, de számomra érdekes, hogy mi mindenben segítettünk nekik, ha kellett autóztunk 200km csak azért, hogy bevigyük a koliba az uncsimat, mert az apjáék nem tudják, ilyen szinten pofátlanság részükről, hogy meghívót nem küldtek, vagy telón nem hívtak fel minket.

Meg, hogy mástól kell megtudnunk, hogy mi is lesz.

2012. máj. 5. 16:46
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekes egyáltalán egy ballagás? Az csak a ballagónak meg a szüleinek, testvérének szól. A többi rokon jóformán az iskola nevét sem tudja, nekik semmit nem jelent az épület, az osztálytársak, még a nevüket sem tudják. Szerintem totál felesleges unokatestvérnek, nagynéninek stb. jelen lenni. Elég a közvetlen családtagok, akik legalább képben vannak melyik tanár volt jó fej, melyik szenya.
2012. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!