Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre mehetnék fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre mehetnék fekete ruhában? Mell résznél csipkés, alatta kék anyag van. Térd felett érő.

Figyelt kérdés
Májusi esküvő.

2012. ápr. 15. 19:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
36%

ha jól értettem, csak a ruha felső része fekete?

alatta meg kék...szerintem mehetsz. most lesz az esküvőm, amg valaki nem teljesen gyászruhába jön, nem érdekel a fekete... (mondjuk azért fehérbe senki ne legyen..)


[link]

ilyesminek tudom elképzelni...vagy tévedek???

2012. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%

Mehetsz feketében, csak az bunkóság. De az emberek nagy része bunkó, és legtöbben sajna már a látszatra sem adnak :(

Ugyanígy az öreg néninek sem kell átadni a helyed és sz@rd le, aki olyan kicsinyes, hogy emiatt beszól. Úgy egyáltalán bármit megtehetsz, aki szóvá teszi, az nyilván az eseménytelen, unalmas élete miatt teszi.

2012. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%

Ez a "szabály" akkora baromság, hogy nem igaz...

Én is voltam már fekete ruhában (és nem én voltam az egyedüli), mert csak olyan színű ruhám volt itthon, és rohadtul nem volt pénzem másikat venni, de senkinek nem bántotta a szemét. Vannak akik örülnek, hogy összekuporgatják a menyasszonytáncra szánt pénzt, nemhogy még ruhát vegyenek, meg fodrász, kozmetikus...

Ezt figyelembe véve ha egy menyasszony besértődik a ruha színén, akkor egy felszínes pics@! Ha meg nem tetszik neki, akkor fizesse ki a vendégek ruháját...

2012. ápr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%

én is mentem már fekete ruhában esküvőre,színes bizsu nyakláncal dobtam fel. nem volt pénzem uj ruhára,az meg elég alkalmi volt.

Tény a mennyasszony rokonai leszóltak,és azóta is ezt hallom ha találkozunk,hg te vagy aki feketébe volt az esküvőn,mikor nem is temetésre hívtunk. Ők melegítőbe,meg joggingba voltak... :S lehet nekem is azt kellett volna felvennem

2012. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%

én unokatesóm esküvöjén fekete ruhában voltam...fehér táskával, övvel, cipővel...virággal a hajamban....nem gyözött dicsérni az egész násznép hogy milyen csinos vagyok:)

a fekete ruha gyönyörü alkalmi ruha...egy alap darab....ha mondjuk tényleg cifrább maga a ruha, mint a menyasszonyé, az nem tul kedves...de a szineket illetően szerintem nevetséges....jó talán teljes fehérbe én se parádéznék...de nem hiszem, hogy más szinekkel...illetve a fehér kiegészítőkkel...a ruhának egy fehér részével gond lenne...én nem kaptam a pozitiv dicséreten kivül semmit:)

23L

2012. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
89%
Aki mellette volt lepontozták, aki ellene volt lepontozták. Ezek szerint erre nincs jó válasz. Felőlem akár ádámkosztümben is mehetsz. Bocs, évakosztümben. Parfümöt tegyél, hogy legyen rajtad valami.
2012. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenki válaszát.

Ma végül vettem egy más színű ruhát.

Ja és nem vagyok a vőlegény exe :) Én csak a páromon keresztül ismerem őket.

Egyik válaszolónak, maga az egész ruha fekete, csak a mellrésznél kék, és a csipke rajta is fekete. :)

2012. ápr. 16. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!