Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre mehetnék fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre mehetnék fekete ruhában? Mell résznél csipkés, alatta kék anyag van. Térd felett érő.

Figyelt kérdés
Májusi esküvő.

2012. ápr. 15. 19:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%

Már miért ne mehetnél?

Abban mész amiben akarsz.

2012. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%

Feketében temetésre illik menni,esküvőre nem. Nem gyászünnepség az.

Nem azért,mert megszólnak,hanem azért,mert ez alapvető illemszabály.

Ha nincs pénzed másik ruhára,vagy nem akarsz venni,akkor vegyél a ruha fölé egy kék bolerót legalább.

2012. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%

én is elmennék...kitől fogja kapni?nem azért,de engem totál nem zavart,h ki milyen színű ruhában volt az esküvőmön,pedig volt fekete,piros,sőt még fehér is....

most nyáron bnőmnek lesz esküvője megkérdeztem,h zavarná-e bármelyik szín,kb. kiröhögött,h ne hülyéskedjek már...

2012. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
azért megnézném,h hogyan néznének rátok fekete csipkés miniruhában egy temetésen...
2012. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

mér? milyen poén lenne mindenki feketébe lenne a menyasszonyon kivül. akkor tuti ö lenne a legfeltünöbb:))))

meg ez a legnagyobb baromság szerintem, tekintettel arra hogy a pasik általában feketében mennek! most akkor már plusz minusz egy fekete nem mindegy? max annyi kritériumom lenne menyasszonyként hogy ne a legragyogobb fekete estélyiben gyere. ha ruhailag nincs tulkreálva mint az én menyasszonyim akkor nem izgat. föleg ha valami rövidebb ruha akkor pláne nem...

2012. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
86%
nem tudtam a szabályról, barátnőm fekete alapon fehér pöttyös ruhába ment esküvőre, nem szólták meg érte
2012. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
32%

Tessék, ez egy esküvői jelenet: [link]

Ha a welcome drinket és más ökörségeket át tudunk venni Amerikából, akkor ezt is ideje importálni :)

2012. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%

Az én esküvőmön is pompázott mindenki a szivárvány minden színében.

Őszintén?

Egyáltalán nem érdekelt.

Az a nap rólam szólt, és mindenki engem nézett, nem pedig azt hogy ki milyen színű ruhában volt.

2012. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
42%
Mehetsz.
2012. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
30%

Feketében akkor menj, ha te a volt szerető vagy,

és gyászolod, hogy nem téged vett el a vőlegény!!

2012. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!