Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a szokás polgárin, kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szokás polgárin, kell meghívó? A milyen ruhában szokás lenni a menyasszonynak illetve a vőlegénynek?

Figyelt kérdés
A párommal eljegyeztük egymást 2007. májusában és 2008 májusra terveztük a polgári házasságkötést. A polgárira családtagokat (szülőket és testvéreiket illetve testvérem) hívnánk meg.
2008. ápr. 17. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak polgári esküvőnk volt.

Szépen csináltunk egy egyszerű meghívót,persze előtte azért bejelentettük a családnak,csak mégis így illik,és kipostáztuk mindenkinek akit meg akartunk hívni.Ez csak olyan formaság volt,mert mi is csak a családot hívtuk meg.Szülők,nagyszülők,testvérek,nagybácsik,nagynénik.Aztán a férjem egy egyszerű szürke öltönyben volt,ami már valamikor korábbról volt meg neki,de ha 2*volt rajta akkor lehet sokat mondtam:)és szépen kitűztem az elejére egy fehér rózsát.Nekem meg béreltünk egy menyasszonyi ruhát.Mivel februárban esküdtünk lényegesen ár alatt megkaptunk mindent.A menyasszonyi csokrom 6szál fehér rósza volt.Fátylam nem is volt(főleg mert nem akartam),helyette fehér rezgővirágokkal volt megtűzdelve a kontyom.Nem akartunk nagy felhajtást.

De akár mehetsz egy kosztümben is,nálunk főleg a szüleim akarták hogy mégiscsak legyek már fehérben,és nem bántam meg.A férfinek azért legalább egy öltöny illik.Persze ha nagy felhajtást akartok,akkor lehet akár frakkot is bérelni neki,a legtöbb szalonban van olyan.

2008. ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a férjem kapott egy új öltönyt meg szép fehér inget. Én pedig egy csodaszép acélkék selyemkosztümöt varrattam, ami azóta is megvan. Mindig mikor felveszem az jut eszembe, milyen boldog voltam azon a napon mikor a férjemé lettem :)
2008. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kellene, legalábbis szokás, hogy valami emlék is maradjon. Nem kötelező a menyasszonyi ruha, de azét igazából csak egyszer megy férjhez az ember. Legyetek csinosak!

És sok boldogságot!

2008. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
bejelentkeztetek már? mert a házaságkötßés elött 3 hónappal be kell jelentkezni. ez kötelezö ha csak nincs ismerösötök a polgármesteri hivatalban. a´múgy kell meghívó. ha többen lesznek mint plussz ketten minden képpen, de ha nem akartok költeni rá ti is vehettek szép papírt és kinyomtatjátok. a ruha pedig alkalomhoz illö ahogy mondják ami azt jelenti hogy csinos.
2008. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:DDD ilyet nem tudni, egyébként a polgári esküvön aki vezeti az esküvöt elmondt mindent , rendes menyaszonyi ruha , de üneplő is elvárható a nőknél. A férfinál öltöny , szmoking ,de ami mind ketőnek kötelező a fekete fehér ha nincs keret menyaszonyi ruhára.
2010. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!