Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pici 20 fős esküvő? Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici 20 fős esküvő? Voltatok már ilyenen? Milyen volt a hangulat?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz ilyen pici esküvőnk.Kb minden olyan lesz mint a nagy esküvőkön csak kevesen leszünk.
2012. ápr. 9. 20:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Jah és 50000 Ft volt h az anyakönyvvezető kijöjjön a helyszínre.
2012. ápr. 11. 15:10
 12/22 anonim ***** válasza:
Én csak abból indulok ki, hogy valaki ennyi pénzből 100 fős esküvőt tart.
2012. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Persze ki lehet hozni negyed ennyiből is de akkor nem olyan mint amilyennek megálmodtuk.Nem akartunk fapados esküvőt így inkább lett kicsi de szép.


DE a kérdés nem arról szól h mennyibe került az esküvő hanem h milyen volt a hangulat!

2012. ápr. 11. 15:13
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én pár éve voltam hasonló (picivel nagyobb esküvőn,jó volt,én jól éreztem magam. De azért nem volt az a nagy dinom-dánom,mint a nagy esküvőknél. A szülők inkább az asztalnál ücsörögtek,volt még ott pár idős/beteges rokon,azok is inkább csak üldögéltek,táncolni meg kb. táncolt 3-4 pár,ami nem igazán dobott a hangulaton. Mi a férjemmel alig táncoltunk,mert nekem mindig az volt az érzésem,hogy minket bámulnak,ami így is volt.Így nem is igazán tudtam elengedni magam ilyen téren.

Ezzel nem szerettelek volna elkeseríteni,mert ettől eltekintve gyönyörű és megható esküvő volt,a lagzin is minden szuper volt,csak a mulatós része volt kicsit lapos. Sok boldogságot nektek :)

2012. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 11. 15:35
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Még azt hozzáteszem,hogy nekünk is kicsi esküvőnk volt,mert hasonlóan vélekedtünk,mint te. Ha már esküvő,adjuk meg a módját.Nálunk (34-en voltunk) ment a mulatozás,mert az én és a férjem szülei is szeretik és rajtuk kívül inkább fiatalabb korosztály volt,de a nagynénik-nagybácsi is adtak a hangulathoz. Voltunk olyan hatalmas esküvőn,ahol tesco-s üdítő,tesco-s ropi és egyszeri szegényes ebéd volt,utána semmi. Egyféle sütemény volt és tényleg, (tudom,nem illik ilyet mondani,de) ritka lepukkant esküvő volt. Ezért százszor inkább egy pici,de minden tekintetben színvonalas esküvő (és ez nem feltétlenül a pénzen múlik),mint egy hatalmas,de elég szegényes.

Szóval jó mulatozást és szép időt szombatra :)

2012. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A szép időt asszem buktuk + még beteg is vagyok de rajta vagyunk h minden jó legyen.:))

Amúgy pont erre gondoltam amit Te leírtál h nem akarok amolyan szegényes esküvőt hanem inkább színvonalasat.

2012. ápr. 11. 15:49
 18/22 anonim válasza:
Ha nektek igy jo hogy 20 fo legyen akkor miert ne lenne jo?A hangulat is a vendegektol fugg.Sok Boldogsagot!!:)
2012. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk június végén lesz az esküvőnk, 15 fővel, de ebbe benne vagyunk mi is a párommal és a 3 gyermekünk. Csak a két tanúnk és annak családja lesz ott és még 2 barát. 350.000 Ft lesz a vége. Nem lesz lagzi ,csak egy esküvői vacsora az étteremben, zenéket cd-re írtuk ki, barátokkal beszélgetve,táncolva, tortát bontva, vidáman elleszünk. Mindkettőnknek a 2. házassága lesz ez, nem akartunk nagy banzájt, az már egyszer megvolt. Itt a barátaink biztosítják a jó hangulatot! A kevés létszám meg adja a meghittség hangulatát. Ne aggódj ,szuper lesz . Sok boldogságot! :)
2012. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia én voltam egy olyanon ahol nem voltunk sokan, igaz, nem templomi hanem házasságkötőtermi volt :D
2012. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!