Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajándék ötleteket adnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék ötleteket adnátok?

Figyelt kérdés
Barátaink egy hónap múlva összeházasodnak. Semmi csinnadratta nem lesz, már van egy kislányuk is. Csak polgári szertartás lesz. Se vacsi semmi. Viszont valami ajándékot szeretnék nekik adni. Olyat ami nem túl drága, inkább ötletes és emlékezetes. A férjem fogja őket elvinni majd kocsival a szertartás után egy étterembe, ahol megisznak egy pezsgőt és esznek egy vacsit, majd haza is szállítja őket, de ez nem ajándék csak szívesség. Ötleteket várok.
2012. ápr. 9. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan "túlélő" dobozt, amibe tehetsz egy csomó mindent pl

Mézet-az édes napora

óvszert-ha nem akarnak több gyereket

óvszert tűvel arra az esetre, ha még akarnak

valamennyi pénzt- ezzel a cetlivel: "a pénz nem boldogít, ha Titeket sem, megkérlek küldjétek vissza":D


És még lehet variálni mi mindent tesztek bele:)

2012. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Amit az első mondott, az itt van pontosan leírva :)

2012. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért még nyitott vagyok további ötletekre is.
2012. ápr. 9. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:

ha illik hozzájuk... két szépen bekötött könyvet, amire a könyvkötővel ráíratjátok, h használati utasítás férjemhez (név)/feleségemhez (asszonynév :-)),

a könyvek legyenek üresek, de aranyosabb, ha közelállókat megkértek arra, hogy 1-1 dolgot írjanak bele

2012. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet :) Köszi.
2012. ápr. 10. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi barátainknak készítettünk egy foto montázst a régi közös képeinkből, és bele tettük egy képkeretbe.

Én szoktam hímezni, és az ifjú pár nevével , kezdőbetűivel és a dátummal hímeztem ki egy kispárnahuzatot, vagy a hímzést rávarrtam egy huzatra. Így kaptak díszpárnát.

Ha ügyesek vagytok, lehet üvegre is festeni, vagy konyhai kis edényekre, fűszertartóra.

Konyhai kötényre is lehet hímezni, dekopázsolni valami mintát!

2012. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sajnos a kézügyességem színte a nullával egyenlő :)))) A doboz mellett döntöttünk. Holnap már meg is veszem. Aztán már csak fel kell tölteni a kellékekkel! Köszi mindenkinek a segítséget!
2012. ápr. 11. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!