Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy nap előtt hány héttel/nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy nap előtt hány héttel/nappal telefonáltad körbe a násznépet, hogy eljön-e az esküvőre+lakodalomra vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk szombaton lesz az esküvőnk, szerdán kell az étteremnek megmondani, hogy főre pontosan hányan leszünk, így én előtte hétvégén, tehát egy héttel előtte fogok körbetelefonálni. Akkor azért már mindenki fogja tudni biztosra, hogy el tud-e jönni vagy sem.
2012. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Eszembe sem jutott. Aki akart,eljött,aki nem akart,az nem.
2012. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Mi is az utolsó hétvégén véglegesítettük a létszámot, így is volt 7 ember, aki azt mondta eljön, de mégsem jött el.
2012. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Meghívni személyesen illik mindenkit. Ha a meghívást elfogadták, akkor szerintem felesleges telefonálgatni, mert ha mégsem mennek akkor nekik kellene szólni, hogy bocs de....

Ha valakinél esetleg nem volt egyértelmű válasz őket lenne esetleg érdemes felhívni, vagy olyan rokontól érdeklődni aki közelebbi kapcsolatban van velük, de még mindenképpen akkor amikor még tudtok módosítani, vacsit lemondani. Esetleg kérdezd meg az étteremben, mennyi idővel előbb fogadnak még lemondást, igazítsd ahhoz. A rokonok meg szerintem olyan két héttel az esküvő előtt már csak el tudják dönteni mit akarnak.

2012. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk azt mondta az étterem, hogy 2 hét, maximum 3 nappal előtte kell lefixálnunk. Viszont mi max 3 héttel előttre kérjük a visszajelzést, mert ettől függően fogjuk megrendelni a sütit és a töményet. nyilván 1-2 fő mozgás még nem gond, de pl nem fogok 80 főre vásárolni, ha csak 60-an leszünk.
2012. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Legtöbben a násznépből személyesen kapták meg a meghívót, de sokuknak elpostáztuk.

Mivel az én rokonaim nem pár megyével arrébb laknak, hanem pár országgal, így oda nem vittük el, de ebből harag sem volt.


"Biztosra" szeretnék menni, hogy ki az, aki eltud jönni és ki nem, mert a násznépben sok a katona, sportoló, edző és olyan is, akadhat akinek becsúszik valami más fontosabb programja.


És, ahogy az egyik válaszoló írta: 80 fő helyett 60 főre vásárolnék, ha nem lenne gond.. :)))

2012. márc. 27. 09:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztosra nem fogsz tudni sajnos menni. Mi is így voltunk vele, hogy pont azért végighívunk előtte mindenkit, hogy ne legyen kidobott pénz a kaja. A 7 emberből, aki nem jött el, 3 rokon volt és ráadásul úgy hivatták meg magukat, majd annyira nem voltam képesek, hogy szóljanak, hogy nem megyünk.

Ott az étteremben vettük észre a hiányzó embereket. Ez 40eFt-unkba került.

2012. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem telefonáltunk körbe, de aki messze volt, jelezte telefonon, hogy jön-e. Így csak egy barátnak nem mondható valaki volt, aki nem jött, de nem is szólt.
2012. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!