Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy polgári esküvő mennyibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy polgári esküvő mennyibe kerül nagyjából?

Figyelt kérdés
Óbudán szeretnénk összeházasodni(szerény keretek között) Csak a szűkebb családi kör lenne ott 10-15 ember kb ,zene,gyűrű és esetleg beszéd.Tudom hogy kerületenként más,de valaki tudna segíteni csak hog ylegyen valami elképzelésem róla?!

2012. márc. 14. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi most jelentkeztünk be Vp.-ben.

Pénteki nap ingyenes! Nekünk szombaton lesz,virág a szülőknek, halk zene, pezsgő koccintáshoz 31000 ft.

2012. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ha jól értem csak a szülők lesznek ott igaz?igen az itt is ugy van péntek ingyenes szombat nem,de pl a vendégekért kell fizetni meg kb mindenért de 31 ezer az baráti.Gratulálok egyébként :)
2012. márc. 14. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Köszi, nem csak szülők lesznek, a szertartásra sok mindenkit meghívunk.Sokba kerül szerintem, de ki akar pénteken férjhez menni? :)
2012. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A miénk decemberi ár(júniusban lesz az esküvő),de ez csak az áfa változások miatt változott mostanra.Bp.XIII.ker.

Szóval nekünk ezek voltak az árak:

-terembérlet 16200 Ft,ebben nincs benne semmi,csak az,hogy összead az anyakönyvvezető,viszont tök mindegy,hogy 15 ember v.50.

-zene kérhető,bármilyen szám,van aki segít 6900 Ft

-gyertya gyújtás,ha viszel gyertyát ,akkor ingyenes,amúgy nem tudom mennyi(mi viszünk)

-Pezsgőzés(alk.mentesük is van)tanukkal 2400 Ft,ha szülőkkel is akkor még poharanként 480 Ft

Ezeken kívül lehet kérni,verses műsort,szülőköszöntőt virágokkal,de ezeket nem tudom mennyi,mert mi nem kértünk.

Lehet még kérni a ceremóniáról általuk készített és összevágott dvd-t.ami 9500.

Szerintem ez a korrekt,hogy választhatsz,hogy mit szeretnél,akár anyagi,akár lelki szempontok szerint.Én voltam olyan kerületben,ahol "hozzámvágtak" egy csomagot 37eFt-ért és olyan is volt benne,amit mi nem szerettünk volna,de nem volt választási lehetőség.(XI.ker)

Amúgy ,ha a III.ker.-ben nem rugalmasak számotokra eléggé,akor bármelyik házasságkötő teremben összeadnak,csak születési anyakönyvi kiv. kell hozzá.

2012. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

zene kérhető - 6900 Ft


???!!!???!!!???!!!

há' nooormálisss?

mi a jó b... ..... kerül 6900 Ftba azon, hogy benyomják a play gombot?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!


hogy esne ki a szeme a sok ... ..., aki ebből nyerészkedik!! hiszen nyilván mindenki szépet akar, jó legyen minden, és képes kiadni 6900 Ft-ot!!! ezért. a nagy semmiért. 6900 Ft!!!!! 6900 Ft!!!! az eszem megáll. komolyan mindjárt agyvérzést kapok

2012. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért ne akadj ki:-) ebben benne vannak a különböző zenék,amit ha kell meg is szerez,ha nincs meg neki;adja a hangosítást,ami normális,meghallgattuk;fel-le keveri a zenét,ahogy megy a ceremónia ,beszél az anyakönyvvezető igazodik hozzá stb.nem mondom,hogy olcsó,de azért gyakorlat kell hozzá.Nem csak felveszi 1 cd-re és kész.
2012. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Újpesten cakumpakk: 62450.-
2012. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hááát, én kiakadtam pedig :D

és még mindig így érzek. van, aki ezért a pénzért 2X 8 órát dolgozik a szalag mellett. ezek meg lejátszanak pár számot. óbocsánat, ki is választják, juj.


de mivel ez már általános, és mindenhol így van, ezért már senkinek nem szúrja a szemét, sőt, van, aki erre úgy tekint, mint "korrekt" ár!!! én valami egészen mást értek korrekt alatt.

az én szememben ez a zenedíj pontosan annyira abszurd, mintha lélegzési kvótát vezetnének be. egy belélegzés 2 Ft, szorozva a belélegzések számával, szorozva a résztvevők számával. máris még vagy 20 E Ft üti a markukat. korrekt, nemde? elvégre mindenki szeretne lélegezni a szertartás alatt, de ha nem, hát nem muszáj kifizetni a díjat, ez csak egy opció, egy plusz szolgáltatás azoknak, akik közben lélegezni szeretnének.....

2012. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

a mi esküvőnk szombaton lesz és 25 ezer volt

szegeden

2012. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem győzök csodálkozni,hogy micsoda árak vannak!nekünk májusba volt az esküvő,és csak az összeadásért kellett fizetnünk 12.500 ft-ot(tavaly óta nem ingyenes,amúgy ez minden magyar állampolgárt megilletne)Szabadtéri volt,de be volt kalkulálva eső esetén a polg.m. hivatal,mindegyik ugyanúgy 12.500-ért!(130-an voltunk)Elmondtuk mikor milyen zenét szeretnénk,volt amit úgy kellett levadászni az anyakönyvvezetőnek,de 1 ft-ot nem számoltak hozzá!Pezsgőt,gyertyát mi vittünk!Ha bent lett volna a hivatalban,akkor a díszítést is ők csinálták volna,meg lettek nekünk mutogatva a díszek,amik szépek voltak,mondták,hogy díjmentes az is!Tehát az ilyen harminc meg hatvanvalahányezreseket nem értem????
2012. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!