Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 12 évesen milyen ruhát ajánlot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen milyen ruhát ajánlotok esküvőre?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és nyáron(júliusban) megyünk esküvőre. 168 cm vagyok ás 58 kg jelenleg. vastag a combom is. Milyen ruha lenne jó? Mekkora magassarkú legyen hozzá? Mindkettőre érdekelnének a vélemények.

Előre is köszönöm!:)



2012. márc. 10. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Egy térdig érő, A vonalú ruha pici 3-4 cm-es sarkú cipővel jó lenne, vagy egy térdig érő szoknya egy szép inggel, vagy felsővel.


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha vastag a combod, de a felsőtested vékony, akkor A vonalút, vagy a lábtól mégjobban elálló ruhát válassz. Ilyesmi fazonúra gondolok: [link]

Természetesen, mint írtam, csak a fazonját nézd, mert a fekete alapon fehér pöttyös ruha csak akkor lehetne rosszabb egy esküvőre, ha felvennél hozzá egy piros övet.

Írnám, hogy semekkora magassarkút ne vegyél fel, de egyidősek vagyunk, és esküvőre én is örülnék egy max. 6 centi magas cipőnek. Ilyesmik szerintem pl. jók:

[link]

[link]

Bár szvsz jobban járnál egy lapostalpú balerinával.

2012. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mehetsz egy lapos, csinos cipőben is! Ráérsz még magassarkút hordani, emellet elég egészségtelen is, és ilyenkor intenzíven fejlődnek a csontjaid, ne tedd tönkre magassarkúval! Majd 14-15éves korod után hordj inkább :)
2012. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Cipő ügyileg meg olyan lesz amit majd ballagásomra kiválasztok, szóval magassarkú. Nem 10 centiset de nem is 1 cm-t. 5cm körülire gondoltam,a mi még belefér.Ruha ügyét illetően: köszönöm hogy figyeltétek hogy vastag a combom. Az tetszik nagyon, ami ilyen szoknya résznél bő!:) Köszönöm!:)
2012. márc. 10. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Végülis az 5 cm nem sok. Nekem van egy 6 cm-es sarkú telitalpas cipőm, és annyira kényelmes, hogy amikor felpróbáltam, meglepődtem, hogy jobb, mint a sportcipő. :D Ráadásul nyilván nem fogod minden nap hordani, így nem fog (annyira) ártani, mint ahogy a 3. válaszoló írta.

Kerestem még neked ruhákat, cipőket:

[link] Kevésbé feltűnő színekben persze, csak a szabás miatt

[link]

[link]

[link]


[link] Mondjuk ennek elég semmilyen színe van

[link]

[link]

2012. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
12 évesen magassarkút inkább még nem, kicsi lány vagy te még ahhoz, ne akarj nőt játszani, szebbnél szebb lapos talpú cipők vannak
2012. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az első ruha az álmommá vált!:)

Megértem mindenkinek a véleményét hogy kicsi vagyok még ehhez meg minden.:) De vannak nagyon kényelmesek én tudom, hisz próbáltam már. Volt már magassarkúm és abba suliba is jártam.. Azt bántam mert egy idő után fájt benne a lábam. Az nem volt okos húzás, elismerem! De egy ilyen ünnepre nem lehet kivételezni egy kényelmes cipővel?! :))

2012. márc. 11. 09:54
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
:o 12 éves kislányokat már ilyesmik is érdeklik?
2012. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
amúgy meg amire anyádéknak pénze van
2012. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves kommentelő, azért fontos hogy lehessen valamilyen elképzelésem ilyen téren és ne csak úgy szaladgáljak a városban majd anyukámmaé és benézünk mindenhova. és tudod esküvőre illik szép ruhába menni, nem pedig farmerbe... akárhány éves az ember!:) az utolsó hozzászólás meg egyértelmű...
2012. márc. 12. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!