Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nekünk kellesz fizetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk kellesz fizetni?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm esküvője lesz augusztusba az iker lányaimat felkérte koszorús lányoknak. Az esküvőre a 8 koszorúslány egyforma ruhában lesz. Már voltunk varrónőnél a menyasszonnyal, hogy kiválasszuk a ruhát és a lányokról méretet vegyenek. Szerintetek a ruhát nekünk kellesz fizetni?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. márc. 12. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Előzőnek: tájszólás.

Felénk a koszorúslányok fizetik, bár nincs megkötés, hogy egyforma legyen.

2012. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
kellesz: borsodi vagy? ha igen, akkor biztos tudod, mi az a makuka :D
2012. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk mi (koszorúslányok) fizettük magunknak a ruhát
2012. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én fizetem. Legalábbis kezdetektől így volt. Megkérdezték a csajok, hogy milyen ruhában lehetnek én pedig közöltem, hogy felőlem teljesen mindegy.

Elmentünk ruhapróbára. KB. 6 órát ültem a kanapén, amíg a lányok felpróbáltak vagy 1500 ruhát.

A költségem egyébként 20.000/fő volt a ruhákra, tehát 60.000 Forint.


Végül az egyik leányzó kiválasztott egy 120ezer forintos ruhát, a másik két leányzóm pedig összesen 50ezer értékű ruhát. Először azt hittem, hogy dobok egy hátast, de sikerült meggyőzni őket, hogy nem a legjobb választás ..

Ekkor jött az, hogy újra próbáltak. Végül korrekt áron választottak ruhát, de ők fizették ki. Odaakartam adni a pénzt, de nem fogadták el.

2012. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Másod unokatestvér esküvőjén mi fizettük a ruhát, csak a csokrot kapta a húgom mint koszorúslány.

Unokatesóm, húgom keresztanyja esküvőjén a menyasszony fizette a ruhát is.

Érdemes megbeszélni, mert családonként, esküvőnként is változó.

2012. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk mikor én voltam, én fizettem. most az én esküvőmön is a lányok fizetik.
2012. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nincs megszabva, attól is függ, ki van jobb anyagi helyzetben. Ha szegény valamelyik koszorúslány, akkor ne hozd hülye helyzetbe, de ha már túl sokat költesz az esküvőre így is, akkor fizethetik ezt ők.


üdv: egy szintén észak-magyarországi :) bár én úgy írom, hogy "kell lesz"

2012. márc. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

az én párom is így mondja, és borsodi :) nekem fura, de egyébként aranyos :)


hogy a kérdésre is válaszoljak! :) általában úgy van, legalább is én úgy tudom, hogy ha a menya kiköti, hogy milyen ruha legyen, akkor ő fizet, ha szabad kezet kapsz, akkor te fizetsz. Ez a megoldás szerintem jó, hogy 50-50% :)

2012. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi felénk Baranyában mindenki magának fizeti. Többször voltam koszorúslány mindig mi fizettük, most én vagyok a menyasszony és a testvéreim lányai lesznek azok és ők fizetnek.
2012. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!