Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nekünk kellesz fizetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk kellesz fizetni?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm esküvője lesz augusztusba az iker lányaimat felkérte koszorús lányoknak. Az esküvőre a 8 koszorúslány egyforma ruhában lesz. Már voltunk varrónőnél a menyasszonnyal, hogy kiválasszuk a ruhát és a lányokról méretet vegyenek. Szerintetek a ruhát nekünk kellesz fizetni?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. márc. 12. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Elvileg nem. A menyasszony, és a vőlegény fizeti a koszorúslány ruháját.
2012. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Sokszor a menyasszonyék fizetik, de kérdezz rá nyugodtan, hogy ö fizeti, esetleg feleztek vagy hogy gondolja, mert nektek is fel kell rá készülni.
2012. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

felénk nem a pár fizeti hanem mindenki magánka, ha felkérnek valakit akkor az abban a tudatban mond igent, hogy a ruhát magának kell kifizetnie


de itt már sokat olvastam azt, hogy a pár fizeti

2012. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Felénk is a pár fizeti. Nem kötelezhetnek senkit felesleges kiadásra. A ruhát utána semmire nem tudják használni. Ha a pár nagy felhajtást akar,akkor vállalja a költségeket.
2012. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Az én esküvőmön felesben fogjuk fizetni. Én ragaszkodtam ahhoz, hogy én fizetem, a koszorúslányok meg ahhoz, hogy ők fizetik. Ezért döntöttünk úgy, hogy fele-fele. Szerintem egyébként így igazságos is egyébként, mert azt a ruhát (ha olyan persze) később is felvehetik máshova, illetve amikor elfogadja valaki a felkérést, hogy koszorúslány lesz, akkor azért azzal tisztában kell lenni, hogy ezzel együtt járnak kötelességek is. Szerintem ami már abszolút az ifjú pár lehúzása, amikor a koszorúslányok a cipőt, a fodrászt és a kozmetikust is ki akarják fizettetni a házasulandókkal. De ez már más kérdés.

Egyébként kérdezz rá bátran, hogy hogyan lesz, hogy gondolják, de azért azt ne hagyd, hogy az egészet ti fizessétek.

2012. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Amikor én voltam menyasszony, a koszorúslányaim (6) felajánlották, hogy kifizetik a felét. Most én leszek koszorúslány, és én is fel fogom ajánlani.



Szerintem ez mindig egyéni megbeszélés kérdése, ugyanis általában közeli rokonok vagy barátnők a koszorúslányok, és ilyen jó kapcsolat esetén simán rá lehet kérdezni.

2012. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom hogyan szokás, de amikor én voltam koszorúslány, felesben fizettük.
2012. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
A felét illik felajánlani, a menyasszony meg eldönti, él-e vele.
2012. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Holnap akkor beszélek is vele és fel ajánlom neki hogy a felét állom a ruháknak. Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2012. márc. 12. 19:12
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

Bocsi, kicsit off: fura ez a "kellesz" fizetni, az életben nem hallottam... Felétek így mondják? :)


Egyébként a menyasszony fizeti általában.

2012. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!