Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szállás biztosítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szállás biztosítás?

Figyelt kérdés
eddig azt gondoltuk a párommal, hogy a kulfoldrol érkezo vendégeknek biztosítunk szállást. kozben tobben ránk kérdeztek kozuluk, hogy normálisak vagyunk, hogy kb 25 ember szállását ki akarjuk fizetni? vannak koztuk tehetosek és kevésbé gazdagok. hogy illene ezt megoldani? írjak plusz papírt a meghívohoz, hogy szukség esetén szállást biztosítunk? hozzáteszem szerintem illene nekunk állni ezt, párom szerint nem, miután meggyozték a rokonai. én most tanácstalan vagyok, hogy mit kíván az illem, mert azzal is egyetértek, hogy vendéget ilyen koltségbe nem illik verni, de azzal is, hogy nem wellness hétvégére hívtuk oket. mondjatok errol véleményt légyszi!
2012. márc. 9. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki külön jelzi, hogy neki a szállás nehézkes és tudom róla, hogy rosszabb az anyagi helyzete, akkor egyénileg felajánlanám. A nyilvános felajánlást meg kerüljétek el és akkor nem lesz ingyennyaralás belőle.
2012. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk egy esküvőn ahol biztosítottak mindenkinek szállást, hogy ne kelljen a sofőröknek józannak maradni, és mindenki elengedhesse magát. Igaz csak faházak voltak, de nagyon szép gesztus volt, igénybe is vettük.

Most a mi esküvőnk a soros és mi is fogunk szállást biztosítani, de nem mindenkinek, mert egy hotelben lesz, és azt már nem engedhetnénk meg magunknak. A kisgyerekeseknek és a messziről érkezőknek fogjuk felajánlani akkor amikor átadjuk a meghívót.

2012. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is szelektáljatok a vendégek között,hogy ki az,aki valóban nem tudja megoldani máshogy.Ezeknek a vendégeknek a meghívó átadásakor szóljatok,hogy számukra ti oldjátok meg a szállást.A többieknek meg ne mondjatok semmit,majd megoldják maguknak!Sok boldogságot!:)
2012. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szépen! szelektálunk :) igy kb 8 emberrol lesz szo, az nekunk is korrekt.
2012. márc. 9. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is 250 km-ről jönnek a barátaink és a szüleim. nekik biztosítunk szállást. De mi sem a szállodában, mert az nagyon drága, hanem kis fogadókban, magánházaknál. nekünk kb. 25 ember, úgy átlagban 50-ből hozzuk ki. 10 embert el tudunk helyezni 25 ezerért, és még 6-7-et máshol fejenként 3000 vagy 3500-ért, erre nem emlékszem, és még jó párat a családoknál, szomszédnál. igyekszünk mindenkinek egy pár óra alvást biztosítani.
2012. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!