Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb mennyezet dekorálásához?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2012. febr. 29. 14:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már komoly mikor a plafonról kék pompomok lógnak??
2012. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
:D:D na igen és a vendégeknek az fog majd számítani milyen a plafon :D szerintem a kajára fognak koncentrálniXD
2012. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
mindenki magábol indul ki...
2012. márc. 1. 11:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha mindenki magából indul ki akkor miért kérdezed tőlünk és nem tetszik, ha valakinek nem tetszik a két alternatíva (szerintem halálosan giccses, inkább egy babazsúrra való, mint esküvőre). Nehogy már még te legyél felháborodva!
2012. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én felháborodva? jot szorakozom a háborgásotokon :)) ha meg nem tetszik, az normálisan is le lehet írni, nem úgy, h idegenek vagytok, mi kôzôtôk hozzá. ja, az elôzô oldalon még tetszett mindkettô, most meg giccses, babazsúros :)) no comment :))
2012. márc. 1. 12:47
 16/17 Bodrasz válasza:

Szia!

Én ilyen krepp papír rózsagömböket készítek saját kezűleg. Mielőtt elkezdem ráragasztani a virágokat, ráragasztok egy egy hosszú vékony szaténszalagot, mert annál fogva fogom a mennyezeti lámpáról lelógatni őket. Különböző méretekben készítem fehér papírból, és különböző magasságokból lógatjuk őket. Nagyon dekoratív, és mennyiről olyan, mintha igazi lenne :-)! Jó munkát! [link]

2012. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hú de jo ôtlet, nagyon nagyon kôszi!
2012. márc. 24. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!