Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már valaki, aki esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki, aki esküvő előtt lefújta azt? Nem tervezek ilyesmit, csak egy beszélgetés alkalmával szóba került.

Figyelt kérdés
Itt lehet szó eljegyzésről, szervezés alatt álló esküvőről, pusztán kíváncsiságból.

2012. febr. 28. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Egy kolléganőm egy hónappal a hatalmas lagzi előtt nagyon kétségbe esett, tudta, hogy nem kéne hozzámennie a vőlegényéhez, és mondta is neki, hogy le akarja mondani. Végül mégsem tette, mert látta a szülei és rokonai igyekezetét, nem volt mersze a szemükbe mondani, hogy ennyi...

Aztán egy rossz házasság lett a vége. Azóta is bánja, hogy nem mert a sarkára állni.

2012. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :( hát ez nem egy jó sztori, bár a kérdésem sem vidám. egy barátommal beszélgettünk, szóba került a dolog, és igazából elgondolkodtam, hogy van-e valaki, aki megmerte tenni. bár biztos van. Én szerintem olyan lennék, mint a barátnőd, bár nem az a normális :(
2012. febr. 28. 20:12
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is, ha már nagyon aktuális az esküvő, akkor kevesen merik lemondani. Az eljegyzés felbontása még nem olyan nagy dolog, de mikor mondjuk egy sokfős lakodalom készül, a szülők beleöltek akár egy milliót is, és akkor visszatáncolni... Hát én nem merném megmondani a szüleimnek, az fix! De igazából nem is értem, akik odáig eljutnak, miért olyan későn látják be a tévedést? Optimális esetben az ember nem 2 hónap után ugrik a házasságba (bár tudjuk, hogy van pozitív ellenpélda), lakva megismeri a másikat, azután már az a papír akkorát nem változtat.
2012. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 2 hónappal a nagy nap előtt mondta le. Egy ideig mindenki utálta, aztán beletörődtek.
2012. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen múlna, én egy nappal előtte is lemondanám. Ha megutálnak, akkor megutálnak, ez van. Egy életem van, nehogymár azon múljon a boldogságom, hogy páran a szájukra vesznek és elúszik 1 millió forint.
2012. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen en is le mondtam az eskuvomet !!3 hettel a nagy nap elott!!csak kellett egy kis egyedul let ahoz hogy eldontsem mit is akarok egyaltalan ,.es rajottem hogy bar szeretem az "akkori "baratomat de ereztem es tudtam hogy nem o az igazi.,nehezen de vegul kimondtam neki hogy nem szeretnek eskuvot!!cserebe egy jo nagy pofont kaptam!!es akkor dobbentem ra hogy milyen jol tettem hogy lefujtam,.mert ki tudja ha akkor nem teszem,.milyen eletem lenne most!!de ez mar vagy 7 eve tortent !!azota per pillanat eskuvo elott allok ismet!!amit iden nyaron tartunk,.de ezt az eskuvot a vilagert se fujnam le:)mert meg talaltam a szamomra megfelelo es kivalo partnert :)
2012. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagynénémnek két héttel a lagzi előtt kellett azzal szembesülni, hogy jövendőbeli férje egy másik nővel ment el sátorozni (kettesben). Szegényt nagyon sajnáltam, de érthető, hogy lefújták az esküvőt.
2012. febr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Eljegyzést bontottam fel,esküvő fél év múlva lett volna.Az exemnek olyan dühkitörései voltak apróságok miatt,hogy csak néztem,és emellé előadta a nőnek a konyhában a helye mosológját (tanult dolgozó karrierista nő vagyok,imádok főzni,de nem mert kényszeritenek),és hogy ő lesz az úr a házban,hogy lefújtam az egészet.

Életem egyik legjobb döntése volt,azóta megtaláltam a tökéletes páromat.



Anyám huga a nagy nap előtt 2 nappal fújta le,mert a vőlegénynek túl jól sikerült a legénybúcsú,és a leendő tanúval feküdt össze,aki elvileg anyám hugának a barátnője volt.sok pénz nem veszett oda,3 napig buliztunk annyi piával és kajával ha már visszamondani nem lehetett. (persze csak a mi rokonságunk 40 év alatti része és barátok)

2012. febr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm az esküvő napjának reggelén gondolta meg magát. Reggel felkelt és úgy döntött, hogy mégsem megy férjhez. Összepakolta a cuccát és elköltözött a vőlegényéktől. Mire a házasságkötő terembe kellett volna lenni, már híre-hamva sem volt a menyasszonynak.
2012. febr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
pfff, ez az utolsó se semmi :( hát olvastam a sztorikat, és megértem mindegyiket, bár az utolsó mint mondtam, viszi a pálmát. és ott legalább volt valami magyarázat?
2012. febr. 29. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!