Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek mennyi alaptőkéje volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi alaptőkéje volt az esküvőhöz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szülők előre adtak egy bizonyos összeget, amivel gazdálkodni tudtatok, vagy saját félretett pénz volt az egész?

Persze nem a két tanús esküvőkre gondolok most, hanem olyanokra, amik többszázezres, akár 1-1,5 milliós kiadások voltak.


2012. febr. 11. 16:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Saját megtakarított pénzből oldottuk meg.
2012. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
20 ezer forint, 2 taus volt
2012. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk a szülők állták a lagzit. Csak a ruhát béreltük önköltségen. 21 évvel ezelőtt kb 60 főnek 85000 ft-ból hozták ki. Nem volt semmiféle flanc. Nagyon jóra sikerült a lagzi!
2012. febr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Mi fogjuk állni az esküvőnket,nem a szülők.Kb. 500 ezer ft lesz, 41 leszünk és van már félre téve ennyi pénzünk,de még gyűjtünk az esküvőig,hiszen nem tudunk még minden kiadást pontosan.
2012. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem volt tőke, sem előre odaadott szülői pénz. A menet közben felmerült költségeket ki tudtuk fizetni, és néha az anyukám állta a kiadásokat. Szóval ilyen lazán kialakult az egész.
2012. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy, mit írok ide, a jelek szerint úgyis le leszek pontozva.
2012. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%

Semmi. Kölcsönkértünk mindkét szülőpárostól, és ami bejött náaszajándékpénz, abból visszaadtuk. (mi ugyanis pénzt kaptunk minden vendégtől. 50 fős lagzi volt, előtte a templomban kb. 120-an voltak. nekik külön fogadás volt, és csak 50 fő jött tovább a lagzi helyszínére. Anyukámék adtak egy összeget, ami nagyon nagyvonalú és szép pénz volt, azt nem kellett visszaadnunk nekik, férjem szülei is közölték, hogy x összeggel kevesebbet adjunk vissza. A vendégek közül pedig nagyszüleim is nagyobb összeget adtak.

Az esküvőnk kb. 1 millióba került.

2012. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki pontozgat, de nem én vagyok.

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Igazából nem is értem, mit lehetne ezen pontozni.

2012. febr. 11. 19:22
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekünk jún.9-én lesz.Mi gyűjtünk rá,anyukámtól pedig kapunk 100eFt-ot,amit a ruhákra kapunk.

Kis esküvő lesz,kb.350eFt-ból ki fog jönni.

2012. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

18:40 és ezt hogyan beszéltétek meg a szülőkkel? Nem volt kellemetlen? Mert épp ma gondolkodtam, hogy ebben a mai világban 1-1,5 milliót félretenni szinte már művészet.

Én is gondoltam már erre a szülőkölcsönkérős dologra, de nem tudom, hogyan.

2012. febr. 11. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!