Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Picit elkeveredtem a dekor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit elkeveredtem a dekor világában. Jó lenne ez asztali futónak is? V organza inkább? v selyem? Ez a vetex 50 cm széles. Nem nagyon széles ez az asztalokra?

Figyelt kérdés

esetleg ha hosszában kettévágnám? a vetex nem tud "rojtosodni"? köszönöm!

[link]


2012. jan. 19. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A vetex jó asztali futónak. Nem rojtosodik, legjobb tudomásom szerint. Tudd meg az asztalok szélességét, és nézd meg ahoz viszonyítva. Általában nem tűnik egy normál asztalon túl szélesnek.
2012. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. jan. 19. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit széles az 50 cm.(Bár tényleg függ az asztalok szélességétől.) De egyébként jónak tűnik a vetex, én is gondolkodom rajta, pont ezen az oldalon nézelődtem én is! :)
2012. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nagyon jó árban vannak a dolgok, én innen fogok mindent megrendelni, ennél olcsóbbat és jobbat nem találtam. plusz minden 1 helyen megvan, amire nekem a dekorban szükségem van :) ha széles lesz, akkor szétvágom és csinálok belőle 25 centiset :) kreatívkodom :) plusz azt hiszem legyártom álmaim dekorcuccát, ami ez:

[link] köszi neked is!

2012. jan. 19. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól néznek ki ezek a "pamacsok"! :) Még én is megfontolom, nagyon tetszik! Fehér tüllökkel és levendula lilával is mutatós lenne sztem! :)

Te milyen színben dekorálsz?

Szerintem a 25 cm bőven elég lesz futónak.

2012. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. voltam :)
2012. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csokibarna és zöld lett volna, persze fehér alapszínnel. de az étteremben sok a barna, az asztalok, székek, a fa pult, a mennyezet is nádazott, ezért maradok a fehér alapon almazöldnél. amúgy ez a pamacs szerintem minden színben királyság. esküvő után meg lóghat a gyerekszobában :) nálatok lila lesz? én először azt akartam, ki is néztem 1 lila menyecskeruhát, mire a párom kiakadt, h ugye ez nem komoly? gondoltam akkor inkább kifejezem a szeretetemet 1 zöld-fehér dekorral :))))))
2012. jan. 19. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Az almazöld is nagyon jól néz ki!

Nekünk lila lesz a dekor- a székeken levendula és padlizsán lila lesz. Ez volt az első szinte amiben megegyeztünk,a lila! :)

Nekem a menyecskeruhám piros lesz. :)

2012. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!