Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi a maximum összeg amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a maximum összeg amit az esküvő ruhádra szánnál?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
150 ezerig mehettem volna, de 92-ért megtaláltam álmaim ruháját.. :))
2009. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Én max 40 ezret akartam költeni a ruhára, végül 45 E lett, de ebben az árban benne volt a kesztyű, a fátyol, az abroncs és ruhazsák is. Egyszer használt ruhát vettem (nem kölcsönzés, saját) egy ex-menyasszonytól! Nagyon szép, tavalyi modell. Nekem abszolút nem okoz problémát, nem veszít a szépségéből!
2009. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én max. 130-ig mentem volna, de 150 ezer lett. De nem foglalkozom vele, gyönyörű, tényleg mintha rámtervezték volna, a barátnőim sírva fakadtak, amikor kijöttem benne, tehát megérte. Nem a ruhán fogok spórolni, hogy aztán vmi olcsóbb ruhában egész nap feszengjek, hogy tényleg jó-e, jól áll-e, tetszik-e egyáltalán. Akkor inkább máson szorítok a szíjon. De egyébként kifizettem volna érte a 200.000-at is :)(annyi volt eredetileg, csak engedtek belőle)!
2009. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
én ereméltem, hogy 100 alatt megúszom. találtam 50-ért szépet, amit meg is tarthattam volna (szalon kiárusításán), de végül inkább varrattam. így 80 lett, de ebben már benne van az esküvő utáni ruha átalakítás -estélyi lett belőle, így máskor is tudom hordani, nem kis élmény újra belebújni!
2009. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
87%

Hát én pl fel nem venném azt a ruhát ammi a vaterán van!!!

Amugy a 100ft kölcsönzési dij átlagos ár teljesen.

2009. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Max. 50000 Ft-ot szánnék rá, de lesz amennyi lesz és amennyit tudok majd érte fizetni.
2009. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14:25-nek:az oké h a ruha a tiéd marad,de mikor akarsz egy esküvői rühát fölhúzni?a grillpartidra?hacsak nem mész mégeccer férjhez.bár ven ekinek ez fontos,szerintem fölösleges tartogatni.viszont abban igazad van.hogy kölcsönözni több 100 ezerést tulzás.persze ez is attól függ,kinek mennyi pénze van. a határ a csillagos ég...
2009. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
lányok, nekem pedig az a fontos, h CSAK az enyém legyen a ruha, tehát én is varratni fogok, de hát ízlések és pofonok...
2009. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!