Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mai napig azt emlegetik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai napig azt emlegetik hogy milyen bénán táncoltam egy esküvőn. Miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Egy visszahúzódó, itthon ülős lány vagyok, diszkóban életemben 1-szer voltam, esküvőn 10 év alatt 2-szer. Egy rokonom esküvőjén egyedül voltam (se pasi, se szülők, csak távoli rokonok) és van egy unokahúgom, ő minden hétvégén diszkóban van, minden nyáron vagy 3-4 lagziba hivatalos, nagy haveri társasága van, és ő úgy mulatott ahogy "kell": tud lassúzni, társas táncolni, cigány táncra ropni. És mindig felhozzák hogy "Bezzeg ő olyan ügyes volt, te meg...." Miért ilyenek?
2011. dec. 26. 16:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Alapból sz*rul érzem magam mindig, mert kisebbségi érzésem van, de őt mindenki dicsérte hogy "Büszkék vagyunk rád mert szépen tudtál mulatni" nekem meg ma is a fejemhez vágták mikor szóba került az esküvő, hogy "Ha te is úgy tudtál volna táncolni mint ő, jobban érezted volna magad"

A videót is mindig áttekerem ahol rajta vagyok, mert sz*rnak látom magam.

2011. dec. 26. 16:52
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg mikor nagyanyám mutatja hogy "Látod így kellett volna, nem úgy ahogy te csináltad, ííígy" és akkor ő is mutatja, meg azt mondja ő fiatalon ilyen-olyan jó táncos volt mert nem tudom hány táncházba jártak a papámmal, meg hány lagziban voltak. Meg mondom hogy mikor ment a nagy mulatozás ugye én nem ismertem a mulatós zenéket, és mindenki hangosan énekelte őket azt mondja "Ezeket meg kellett volna tanulnod és akkor nem lettél volna olyan mulya"
2011. dec. 26. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát mondd meg nekik, hogy te nem szeretsz táncolni, az unokahúgoddal ellentétben. Ha nem értenek a szép szóból, mondd hogy nekik is biztos van olyan dolguk, amit más jobban tud náluk, úgyhogy szépen tükörbe lehet nézni, mielőtt mást bántatnának, mert neked ez sz.rul esik, és ha még mindig nem értik meg hát mondd, hogy akkor húzzanak a francba és nyalják ki az unokatesód fenekét. Mást nem tudsz tenni, de szerintem ezek után nem fogják felhozni. :)

Remélem azért a szép szóval is fogsz hatni rájuk, és békén hagynak:)

2011. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vagyok, mint te. :)

Ne törődj velük, kit érdekel, mit gondolnak? Ennél nagyobb bajod sose legyen. Ha nem akarsz táncos lenni (amit feltételezek), akkor kit érdekel, hogy tudsz-e és szeretsz-e táncolni? :)

Te biztos másban vagy jó, majd vágd te is a fejükhöz, hogy - mit tudom én - ők nem beszélnek X idegen nyelvet, pedig megtanulhatták volna, és akkor külföldön nem lennének annyira kukák... (Csak példa)

2011. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj most mondok neked pár okos dolgot.


Küld őket hozzám,aztán majd én fogom mondani a botlábú magyaroknak,hogy nem tudsz táncolni.

Az,hogy lassúzik,semmi szerintem még egy botlábú is tud mint pl Te.

A cigány táncról meg annyit,ha gondolod gyere el hozzám és meg mutatom neked,hogy is kell azt csinálni,mert amit ti vagy ők csinálnak,az nem cigány tánc max botláb cigány tánc!


Úgy,hogy nyugi ők sem annyira jók.

2011. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a klubban.:D

Én is dettó.:)

2011. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!