Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Abroncsos koszorúslány ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abroncsos koszorúslány ruha vs rossz idő?

Figyelt kérdés
Holnap koszorúslány leszek, nagy, abroncsos ruhában. Nagyon szép, ízléses. Viszont ahogy most elnézem az időt elég gázos lesz, mert még soha nem volt rajtam ilyen ruha, ezért félek is. Mert ráadásul bérelve is van, így az időre való tekintettek magassarkú lesz rajtam. Szóval tudnátok adni néhány tanácsot, hogy mire figyeljek oda? Pl. autóba való ki- és beszállásnál? WC-vel kapcsolatos dolgokra? Vagy akármi ami szóba jöhet egy abroncsos ruha viselésekor?
2011. dec. 16. 17:43
 1/5 tetris ***** válasza:
9%
Egy dolgora legyél tekintettel: az a nap a menyasszony nagy napja, nem a tied. Ne akard túlszárnyalni az ő megjelenését!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban. A ruhámat is ő választotta, úgyhogy beleszólásom nincs sok, a kinézetemet illetőleg.. :(
2011. dec. 16. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Meg ne fàzz!

2. Autóba beszàllni és kiszàllni ugyanolyan macera, mint nyàron. Nem kényelmes.

3. A pisilés határozottan 2 emberes mutatvàny :)))


Èn menyasszony voltam, abroncsos ruhàban és a férjem pisiltetett! :)

2011. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeptember végén voltam koszorús, abroncsos ruhában, és egyedül is tudtam pisilni, ráadásul éppen meg is volt...

Autóba ki-beszállás elég macera volt, ott próbáltam olyan pillanatban ki és beszállni mikor nem voltak ott pasik, meg úgy senki sem figyelt, mert hát azt a szoknyát eléggé fel kellett húzni :) Arra kell figyelni, hogy ne csukd be az ajtóval, meg ugye ülni is elég nehéz benne.

2011. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én színdarab miatt viseltem ilyen ruhát, sajnos még se koszorús se menyasszony nem voltam :)

Pisilni úgy kell (legalábbis nekem úgy sikerült), hogy a legalsó abroncsot emeled, és a legalsó és az egyel föntebb lévő gyűrű közti részbe "belepakolod" a ruhádat. Nem tudom volt-e puding babád (aminek műanyag szoknyája volt) kiskorodban, kb. úgy kell elképzelni. :)Remélem érthető :) Sok sikert

2011. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!