Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehetne így esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne így esküvőt rendezni?

Figyelt kérdés
Párommal jövőre szeretnénk összeházasodni,úgy tervezzük,hogy kb 40 meghívott lenne. Olyan esküvőt szeretnénk,hogy a vendégeknek ez ne jelentsen anyagi megterhelést. Nem szeretnénk nászajándékot,pénzt stb. Ezt hogy lehetne elmondani nekik? A rokonaink,barátaink (mi is) elég szerényen élünk,tudom jól hogy egy esküvő vagy fél havi fizetését is elviheti a meghívottnak. (ruha,fodrász,smink stb)
2011. dec. 8. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szrintem őszintén mondjátok el, vagy írjátok le nekik.
2011. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

??? Nem teljesen értelek: ha szerényen éltek, akkor hogyan viszi el fél havi fizetését egy meghívottnak egy esküvő? Fodrászhoz egyébként is megyek, én is ki tudom sminkelni magam, és nem veszek 30e-ért ruhát...

Egyébként szerintem nyugodtan megmondhatjátok, hogy nem akarjátok, hogy nagy terhet jelentsen nekik, úgyhogy ne foglalkozzanak az ajándékkal. Akkor mindenki annyit ad, amennyit rászán (úgysem jönnek majd üres kézzel). Mi nem mondtunk semmit, csak max annyit, hogy nem lényeg, hogy hoznak-e valamit, hanem az, hogy jól érezzük magunkat.

Sok boldogságot!

2011. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mondjátok el őszintén.


Az egyik ismerősömék úgy oldották meg, hogy a meghívón egy vicces szöveg keretében megmondták: belépőjegy egy darab kaparós sorsjegy. Ez nem nagy összeg, igazán nem terhel meg senkit, de mégis, lehet, hogy pénzt jelent nektek.

2011. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
A meghívóba belekel íratni,udvariasan.
2011. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy egy normál esküvő visz el ennyit. Én pont ezt nem szeretném.
2011. dec. 8. 17:46
 6/11 A kérdező kommentje:
A sorsjegy nagyon jópofa ötlet,köszönöm a tippet :)
2011. dec. 8. 17:50
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Keress olcsóbb lehetőségeket. Maga a polgári szertartás olcsón megvan, templomit nem tudom, akartok-e. Csak a lagzi drága.

De például el tudom képzelni, hogy ha valakinek van elég nagy udvara, akkor csináltok egy kertipartit. Töredékéből kijön, mint egy éttermi buli, csak az időjárás miatt kockázatos kissé.

2011. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kertiparti jó ötlet :)
2011. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Azért jöjj el mert szeretünk

a pénzed most nem kell nekünk!"


Vagy valami lyesmit beleírsz a meghívóba az jó lehet.

2011. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én ötletem: Mi többen leszünk kicsivel,meg sok szervezés is kell hozzá,de így fogjuk csinálni:

Megosztjuk,hogy ki mit hoz.Lesz akik sört,bort,lesz akik süteményt stb...

Így az lesz egyben a nászajándék is.

Tudjuk nagyjából,ki szeret sütni,ki szeret főzni és így meg tudjuk oldani.Nekik se kerül sokba meg nekünk se.

A főételt és a termet,pincéreket,zenét természetesen mi álljuk,az is tetemes összeg lesz,de a rokonoknak így olcsóbban ki jön,meg nekünk is.Ami marad,azt meg a végén szét osztanánk,akinek kell.

2011. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!