Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Las Vegasban házasodott már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Las Vegasban házasodott már valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi kell hozzá? És itthon azt muszáj érvényesíteni? Mert azért itthon templomban is szeretnék férjhez menni...
2009. máj. 6. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Még nem házasodtam Las Vegasban, de tudom, hogy minden külföldön köttetett házasságot érvényesíttetni kell, a Magyar törvényeknek megfelelően!
2009. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Las Vegasi házassághoz nem kell semmi, erről híres.

Csak bementek egy képolnába, és összeadnak. De Magyarországon érvényesíteni kell.

2009. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
És ha ott összeházasodik két ember, itthon meg máshoz mennek hozzá az meg már bigámia?
2009. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
de kell Vegasban is, kell egy marriage license, amit barmelyik hivatalban ki lehet valtani, tehat legalis hazassag az, de mivel nem amerikai vagy, itthon meg ervenyesitened kell.
2009. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Nekem is külföldön volt a polgári, Mo-n az egyházi. Dániában esküdtünk, ott még Vegas-nál is egyszerűbb és semmit sem kérnek az útlevélen/anyakönyvin kívül. Máshol jóval rázósabb a dolog. A külföldi házasságkötéshez ált. sok papír kell. Ha rendes, érvényes házasságot akarsz, akkor a legtöbb országban sima anyakönyvin kívül kell egy nyilatkoztat, amit a magyar államtól kell kikérni, hogy nem vagy házas. A párod állampolgárságán is múlik, hogy tőle mi kell. Mindenképpen tájékozódj közvetlenül attól a hivataltól, ahol lesz az esküvő, mert mindenhol más és más.


Nem a templom miatt kell érvényesítettni Mo-n, hanem mert akkor nem érvényes Mo-n a házasságotok. Magyarul mindenhol úgy fognak kezelni, mint egyedülállót. A Bevándorlási Hivatalnál kell bejegyeztetni hivatalos magyar fordítás kíséretében.

2009. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Úgy emlékszem, kaptam egy felszólítást már pár héttel az ausztriai esküvő után a belügyminisztériumtól talán, hogy hivatalosan is érvényesítessem be a házasságkötést, mivel az államok értesítették egymást. (Akartam, csak nem tudtam, hogy ez ilyen sürgős.)
2009. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!