Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy esküvői fotós mennyiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esküvői fotós mennyiért vállal fényképezést mostanában? És körülbelül mennyibe jön ki a végén, fényképekkel együtt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A testvéreméknek most lesz az esküvőjük, ők végigjártak pár fényképészt. Az árak 100 ezer Ft körül vannak. Végül egy fényképész úgy vállalta nekik, hogy CD-re kiírja a képeket + készít egy sorozatot előhívva is, így kér 130ezret.
2009. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 100 körül kérek. Az ár az extra kívánságoktól függően változik.
2009. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 100 és 150 ezer körül van, attól függ, hogy kintit, bentit szeretnél, és van-e még valami különleges kívánságod pl a helyszínnél. Kastély bent, vagy kint egy nevezetesebb hely.
2009. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ami volt fotósunk 120ért vállalja(illetve 2 fotós).Ebben benne van:dvd-n a képek, 100kép albumban és egy webgaléria, szóval elég jó szerintem, és nagyon nagyon jó képeket csinálnak, mi nagyon meg voltunk velük elégedve.

[link]

itt megtalálod őket, ha érdekel.

2009. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az egyik barátnőmnél a legolcsóbb csomag asszem 80.000 Ft, meg is lepődtem kicsit, mikor itt olvastam, hogy 100-nál kezdődnek az árak. A honlapja www.timeapictures.com
2009. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
uh, akkor a miénk nagyon akciós volt. Igaz ismerősnek az ismerőse volt. 30.000 kért 100 db előhívott képért. És egy cd-n megkaptam az összeset. A mennyasszonytáncig fotoztak. Ketten voltak.
2009. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]



én ezt ajánlanám :)


olcsó szerintem nagyon

2009. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Merre felé lesz az esküvő?

Ajánlanám apát, 25éve fotózik, nem 1 esküvőt fotózott már, minőségi és durván 100e körül mozog az ár. Ebben benne van a 100db előhívott kép+cd.

2009. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Esküvői fotózás 30 000 Ft -tól...

Szeretettel ajánlom magunkat:

[link]

Fotózást vállalunk veresegyházi műteremmel!

Egyszerre 2 fotóssal dolgozunk felár nélkül!

Tóparti műtermünkben várjuk a családokat , gyerekeket fotózásra , lányokat asszonyokat modellportfolió készítésre.

Készítünk tárgyfotókat, esküvői fotókat és egyéb rendezvényeket is vállalunk.

Igazolványkép, műtermi portré- azonnal retussal is az alapárban: 8 db igazolványkép csak 1000 Ft.

Fiatal szakvizsgázott fotós házaspár vagyunk, keressen fel minket :

Veresegyház 2112 Árpád utca 69

06-20-312-9170

pepitafoto@mailbox.hu

GPS elérhetőség a honlapon

2010. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!