Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb. mennyibe kerül egy 100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyibe kerül egy 100 fős lagzi? Nem túlcsicsázott, egy normál lagzi vidéken étterembe.

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát mostanság nem tudom, de nekünk 4 éve volt júniusban, egy vidéki kisvárosi étteremben, 100 főre és italt bármit lehetett fogyasztani, de szinte csak a drága italok mentek, whisky, jäger, bailese és társai. Hajnal fél 5-ig mulattunk, isteni kaja volt és ez sem az akkori legolcsóbb. Cakk-pakk az étterem 330 ezret kért, még ebben benne volt az 5-6 pincér is, akik körbeugráltak minket, feldíszített terem és egy kis zenekar.

2009. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk tavaly volt, de szerintem 1 millió alatt nehéz esküvőt szervezni (mindenestül értem, ruhával, díszítéssel, fotóssal)
2009. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk most lesz szeptemberben az esküvőnk..szintén 100 fővel, különösebb rongyrázás nélkül, cakk-pakk 1.7 millió ft lesz. ebben benne van minden..az éttermi kaja, pia, üdítők, sütik, teremdíszítés, fotós, videós, vőfély, zenekar, polgári és templomi szertartás költségei, menyasszonyi ruha, menyecske ruha, vőlegény ruha, cipők, csokor..stbstb.
2009. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Bocsi én csak az éttermet írtam, ebben nem volt se süti, se torta, se semmi. Cakk-pakk nekünk is 1 milla volt minden.
2009. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Alányoméknak tavaly decemberben "CSINÁLTUK"a lagzit csak normál dolgokkal 1millió200 ezez volt de ebbe minden benne van.
2009. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy 1M 6 körül volt.
2009. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyenként tízezer forinttal nyugodtan számolhatsz. Ha koktélos, röviditalos lagzit akarsz, akkor inkább 2-3 ezerrel többel.
2009. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányoméknak épp egy éve volt,egyik legnagyobb városunk eléggé exkluzív éttermében,kb.12 ezer/fő volt a vacsora,italokkal,süteményekkel,tortával,éjféli hidegtálakkal,desszertekke,kivéve a röviditalok,ezeket külön vittük,+ ruhák,virágok,díszítés,+ templomi esküvő 25 ezer+ a polgáriért is kellett fizetni(erre nem emlékszem)+ vőfély,(inkább rendezvényszervezőként-szuper jó volt 30 ezer,..hirtelen ennyi jutott eszembe,de összesen 1milló négyszázezer körül volt.
2009. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly augusztusban volt, mindent mi vettünk meg, díszítéssel együtt 900eFt-ra jött ki. Igaz felkerestük a kapcsolatokat, de ilyenkor megéri, hiszen sporoltunk vele.
2009. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 éve házasodott egyik ismerősöm nekik 1millió volt,pedig Ózdon volt az esküvő és hiába ngy város,olcsók az árak:),de ezek szerint mégsem:D
2009. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!